hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

04. 08. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Hor' sa na bicykle, páni!

George Monbiot

„Sú ľudia, ktorí majú trafené nápady,“ hovorí sa v novom politickom volebnom šote amerických republikánov. „Napríklad uvaliť vyššie dane na benzín, aby ľudia menej chodili autom. Konkrétne – John Kerry.“ Záber na mužov v oblekoch, ako idú na bicykloch. Žiaľ, toto obvinenie je nepravdivé. Kerry sa dožaduje nízkych cien ropy. Chce, aby George Bush uvoľnil zásoby zo strategických rezerv a presvedčil Saudskú Arábiu, aby zvýšila produkciu. Varuje Američanov, že ak prezident nezakročí už čoskoro, bude sa musieť voziť do práce v jednom aute s Dickom Cheyneym. Muži na bicykloch či deliaci sa o auto? Hádam to šialenstvo nemá konca?

(18. 06. 2004)



Linka na dnes



flag. blackened. net

...alebo „Pamätný počítač Pierra J. Proudhona". Ako už tento podtitul napovedá, ide o server ponúkajúci prístup k všakovakej anarchistickej literatúre - a to jeden z najlepších takýchto serverov. Ak o anarchizme viete len toľko, že jeho stúpenci si s obľubou nasadzujú čierne kukly a rozbíjajú výklady, oplatí sa trocha si rozšíriť obzory...


Komentáre
k článku: Príďte hádzať hrach na stenu!
(zo dňa 25.09.2006, autor článku: Bratislavské regionálne ochranárske združenie)

Komentár zo dňa: 13.05.2020 09:39:02
Autor: (@)
Titulok:
Pandora Charms http://www.pandorarings.ca/
Air Max 270 http://www.nikecanadaairmax.ca/
Off White Clothing http://www.offwhite-hoodie.ca/
Hydro Flask http://www.hydro-flask.us.org/
Nike Outlet http://www.nikeshoescanada.ca/
Woolrich Parka http://www.woolrichjackets.us/
Ugg Boots http://www.uggs-forwomen.us/
Champion Hoodie http://www.championshirt.us/
Pandora Canada http://www.pandoraringscanada.ca/
Jordan 11 Shoes http://www.jordanshoes.us.org/
Kate Spade Canada http://www.katespadecanadaoutlet.ca/
Fila Sneakers http://www.filashoesoutlet.us.com/
Pandora Online http://www.pandoracom.us.com/
Adidas Canada http://www.adidasyeezyshoes.ca/
Supreme Clothing http://www.supremeshirt.us.org/
Off White http://www.offwhitetshirt.us/
Ralph Lauren Hoodie http://www.ralphlaurenhoodie.org.uk/
Karen Millen Dresses http://www.karen-millen.us.org/
Red Bottoms http://www.christianlouboutinboots.us/
Juicy Couture Sweatsuit http://www.juicycouturetracksuit.us.com/
Ecco Boots http://www.ecco.us.org/
Jordan Shoes http://www.jordan-11.ca/
Coach Bags http://www.coachbagsoutlet.co.uk/
Brooks Beast http://www.brooksshoesoutlet.us/
Adidas Superstar Womens http://www.adidassuperstar.us/
Salvatore Ferragamo http://www.salvatore-ferragamo.org.uk/
Currys http://www.curry7.us.com/
Skechers Shoes http://www.skechersbootsoutlet.us/
Fila Clothing http://www.filatrainers.org.uk/
Yeezy Shoes http://www.yeezyadidas.us.org/
Bose Wireless Earbuds http://www.bosewirelessheadphones.us.com/
Ralph Lauren http://www.ralphlaurenoutlet.ca/
Kate Spade Bags http://www.katespade-bags.org.uk/
Nike Air Max http://www.air-max.us.org/
Coach Outlet Canada http://www.coach-bags.ca/
Vans http://www.vanscanada.ca/
Fjallraven Kanken http://www.fjallraven-kanken.us/
Birkenstock Sale http://www.birkenstock-canada.ca/
Kate Spade Bags http://www.katespadepurse.us.com/
Adidas Sweatpants http://www.adidasclothing.us.org/
Ralph Lauren Dresses http://www.ralphlauren-dresses.us/
Air Max http://www.nike-outlet.ca/
Vibram Five Finger Shoes http://www.vibram-shoes.us.com/
Ugg Snow Boots http://www.uggsnowboots.us/
Jordan 13 http://www.jordan11shoes.us/
Cartier http://www.cartierlovebracelet.us.org/
Balenciaga Sneakers http://www.balenciagasneakers.us.org/
Yeezy http://www.yeezyonline.us/
Mont Blanc Ballpoint Pen http://www.montblancs.co.uk/
Puma Suede http://www.puma-shoes.us.org/
Stussy Hoodie http://www.stussy.us.org/
Golden Goose Sneakers Sale http://www.goldengoosesale.us.com/
Adidas Ultra Boost http://www.ultraboost.ca/
Prada Shoes http://www.prada.us.com/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutin.us.org/
Beats http://www.wirelessbeats.us.com/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezyboost350-v2.us/
Aldo Sandals http://www.aldo.us.com/
Bape Hoodie http://www.bapeshirt.us.org/
Cartier Bracelet http://www.cartierring.us/
Salomon Running Shoes http://www.salomon-shoes.ca/
Kate Spade Outlet http://www.katespadehandbags.ca/
Geox Boots http://www.geoxshoes.us/
Brooks Womens Shoes http://www.brooksrunningshoes.us/
Ecco Boots http://www.eccoboots.ca/
Adidas Superstar http://www.adidas-shoes.ca/
Fendi T Shirt http://www.fendiclothing.us/
Air Max http://www.nikehuarache.ca/
Brooks Sneakers http://www.brooksrunningshoes.us.com/
Converse Shoes http://www.converse-shoes.us.org/
Champion http://www.championclothing.org.uk/
Ed Hardy Shoes http://www.edhardy-clothing.us/
Vibram Five Fingers http://www.vibram-shoes.us.org/
Asics Canada http://www.asicsshoes.ca/
Pandora Rings http://www.pandorajewelrywebsite.us/
Lebrons 16 http://www.lebron17shoes.us/
Vibram Boots http://www.vibrams.us/
Ecco Mens Shoes http://www.eccoboots.us/
Fendi T Shirt http://www.fendishirt.us/
Ferragamo Shoes http://www.salvatoreferragamoshoesoutlet.us/
Toms Womens Shoes http://www.toms-boots.us/
Champion T Shirt http://www.champion.us.org/
Brooks Womens Shoes http://www.brooksrunningshoes.us.org/
Fjallraven Kanken Mini http://www.fjallraven-kanken.ca/
Hydro Flask 40 Oz http://www.hydroflaskcanada.ca/
Christian Louboutin Shoes http://www.louboutinredbottomsshoes.us/
Jordan Retro 11 http://www.jordanshoes.ca/
Nike Shoes http://www.nike-shoes.us/
Christian Louboutin Shoes http://www.christian-louboutin.ca/
Yeezy Boost 350 http://www.yeezyadidascanada.ca/
Kids Birkenstocks http://www.birkenstockcanada.ca/
Suicoke Moto Sandals http://www.suicoke.co.uk/
Kate Spade http://www.katespade-bags.co.uk/
Fila Disruptor 3 http://www.filadisruptor3.us/
Adidas http://www.adidasshoes.ca/
Moncler Jacket Womens http://www.moncler-jackets.ca/
North Face Jacket http://www.thenorthface.us.org/
Burberry Shirt http://www.burberryshirt.us/
Supreme Canada http://www.supremehoodie.ca/
Coach Purses http://www.coachbagscanada.ca/
Fitflops Clearance http://www.fitflopshoes.org.uk/
Coach http://www.coachhandbags.us.com/
Kate Spade Bags http://www.katespadepurse.us/
Golden Goose Shoes http://www.goldengoosesneakerssale.us.org/
Reebok Outlet http://www.reebokshoes.ca/
Vibram http://www.vibramfivefingershoes.us/
Steve Madden Sneakers http://www.stevemadden.us.com/
Vibram Boots http://www.vibram-shoes.us/
Fila Clothing http://www.filatrainers.co.uk/
Champion Tracksuit http://www.champion-hoodie.ca/
Ecco Sneakers http://www.eccosneakers.us/
Kate Spade Purses http://www.katespadebags.ca/
Karen Millen Tops http://www.karenmillen.us.org/
Steve Madden Slip Ons http://www.stevemadden.us.org/
Clarks Canada http://www.clarksshoescanada.ca/
Louboutin Shoes http://www.louboutin-shoes.us/
Fjallraven http://www.fjallravenkankenbackpack.org.uk/
Toms http://www.toms.us.org/
Nike Shox http://www.nikeshox.us.org/
Goyard Tote http://www.goyardbags.us.org/
Ralph Lauren Dresses http://www.ralphlaurendresses.us.org/
Under Armour Shirts http://www.underarmour.us.org/
Pandora Jewelry http://www.jewelry-pandora.us.com/
Miu miu http://www.miumiuhandbags.us.com/
Valentino Heels http://www.valentinocanada.ca/
Le Coq Sportif Sneakers http://www.lecoq-sportif.us/
Fitflop Boots http://www.fitflopshoessale.us/
Ferragamo http://www.ferragamoshoessale.us/
Adidas Shoes http://www.adidas-shoes.us.org/
Salvatore Ferragamo Canada http://www.salvatore-ferragamo.ca/
Skechers Outlet http://www.skechers-shoes.us.org/
Salomon Hiking Boots http://www.salomonboots.us/
Fjallraven Kanken Canada http://www.fjallraven-canada.ca/
Kyrie 5 http://www.kyrie6.us.org/
Off White http://www.nikeoffwhiteshoes.us.com/
Golden Goose Sale http://www.goldengoosesneakersoutlet.us/
Off White T Shirt http://www.offwhiteshoes.ca/
Louboutin Shoes http://www.christianlouboutin.us.com/
Fjallraven Kanken http://www.fjallravenkankenbackpack.ca/
Coach Crossbody Bags http://www.coach-bags.org.uk/
Kyrie Irving Shoes http://www.kyrie-6.us/
Coach Outlet http://www.coach-bags.us.com/
North Face Vest http://www.northfacejackets.us.com/
Ferragamo Loafers http://www.ferragamo-shoes.co.uk/
Steve Madden Sandals http://www.stevemadden-boots.us/
Champion Sweatshirt http://www.championhoodie.us.org/
Ed Hardy Shirt http://www.ed-hardy.us/
Ecco Boots http://www.eccoshoescanada.ca/
Pandora Charms http://www.pandorajewelryofficial.us/
Hydro Flask Sale http://www.hydroflask.us/
Vans Outlet http://www.vansshoes.ca/
Ecco Shoes For Women http://www.eccoshoessale.us/
Ed Hardy Shirt http://www.edhardyshirt.us/
Pandora Jewelry http://www.pandoracharmsofficial.us/
Beats Studio 3 http://www.beatsstudio3.us/
Pandora Shop http://www.pandorashop.us/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.