hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

04. 08. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Neboráčik s krvavými rukami

Jozef Rámcsek

Tak sa u nás už zase stavajú sochy – zatiaľ iba slovné. Za to, že Ronald Reagan mal to šťastie sedieť v americkom prezidentskom kresle práve v čase, keď tichý vývoj k reformám v ZSSR konečne prerazil na povrch v podobe Michaila Gorbačova, ho slovenská pravica oslavuje ako „Osloboditeľa“. Je pozoruhodné, keď tohto prostáčika okiadzajú práve ľudia z Občianskej konzervatívnej strany. Veď čo ako sú ich názory zvrátené, predsa len sú to intelektuáli, vzdelaní ľudia. A títo vzdelaní, inteligentní ľudia sú schopní oslavovať človeka, ktorý, obrazne povedané, nevedel do troch narátať. Keby to bolo súčasťou ich všeobecnej premeny, vďaka ktorej by sa naučili vážiť si ľudí zo všetkých spoločenských vrstiev a všetkých duševných úrovní, bolo by to záslužné. Žiaľ, vďaka tomu, ako hlboko sa páni z OKS nachádzajú v zajatí ideológie, výnimku zrejme dostanú iba niektorí z chudobných duchom.

(18. 06. 2004)



Linka na dnes



4D - Dnešek, diskuze, dokumenty, demokracie

Stránka, ktorá si kladie za cieľ „seznamovat veřejnost se vším, co neschválily prádelny mozků" - s informáciami, ktoré nie sú v záujme vydavateľov, inzerentov a vlastníkov, či nie sú napriek svojej dôležitosti informáciami „masovej spotreby". Zaoberá sa aktuálnymi otázkami českej politiky z príjemne nezaťaženej perspektívy.


Komentáre
k článku: Príďte hádzať hrach na stenu!
(zo dňa 25.09.2006, autor článku: Bratislavské regionálne ochranárske združenie)

Komentár zo dňa: 22.04.2020 12:45:39
Autor: (@)
Titulok:
Adidas Ultra Boost http://www.adidasshoes.us.com/
Fjallraven Backpack http://www.fjallraven-kanken.us/
Yeezy 350 http://www.yeezy950.us/
Salvatore Ferragamo Shoes http://www.salvatoreferragamoshoesoutlet.us/
Mizuno Volleyball Shoes http://www.mizunoshoesoutlet.us/
Beats http://www.wirelessbeats.us.com/
Jimmy Choo Sale http://www.jimmy-choo.us.com/
Burberry Handbags http://www.burberryscarf.us/
Cheap NFL Jerseys http://www.nfljerseyswholesale.us.org/
Coach http://www.coachhandbags.us/
Birkenstock Uk http://www.birkenstocksandalssale.co.uk/
Burberry Bags http://www.burberryshirt.us/
Toms Boots http://www.toms-boots.us/
Red Bottom Shoes http://www.louboutin-shoes.us/
MLB Jerseys http://www.mlbjerseysshop.us.org/
Goyard Bags http://www.goyardbags.us.org/
NBA Store http://www.nbabasketballjerseys.us.com/
Yeezy Boost 350 http://www.yeezy350.us/
Louboutin http://www.christianlouboutinshoes.ca/
Asics http://www.asicswrestlingshoes.us/
Kate Spade http://www.kate-spadebags.us/
Supreme Clothing http://www.supremetshirt.us/
Juicy Couture Tracksuit http://www.juicycouture-tracksuit.us/
Hydro Flask Water Bottle http://www.hydroflasks.us.com/
Cartier Jewelry http://www.cartierring.us/
Goyard Tote http://www.goyardwallet.us/
Stussy http://www.stussy.us.org/
Puma Fenty http://www.puma-shoes.us/
NBA Store http://www.raptorsjersey.ca/
Salomon Running Shoes http://www.salomonboots.us/
Fila Shoes http://www.filadisruptor3.us/
NFL Store http://www.nfljerseysshop.ca/
NFL Jerseys Cheap http://www.nfljerseyscheap.us.org/
Suicoke Moto Sandals http://www.suicokes.us/
Woolrich Coat http://www.woolrichjackets.us/
Burberry Scarf http://www.burberryshirt.org.uk/
Vans Old Skool http://www.vanscanada.ca/
Coach Crossbody Bags http://www.coachbagsoutlet.co.uk/
Champion Sweatshirt http://www.championhoodie.us.org/
Kate Spade Purses http://www.katespadecanada.ca/
Off White http://www.offwhitetshirt.us/
Louboutin http://www.louboutinshoes.us.org/
Ecco Boots http://www.eccosneakers.us/
Goyard Wallet http://www.goyardbags.ca/
Karen Millen Coats http://www.karen-millen.us.org/
Louboutin Heels http://www.christianlouboutintrainers.co.uk/
Miumiu http://www.miumiuhandbags.us/
Fila Trainers Womens http://www.filatrainers.co.uk/
NHL Store http://www.nhl-jerseys.us.org/
Asics Outlet http://www.asicsrunningshoesoutlet.us/
Valentino Sandals http://www.valentinocanada.ca/
Steve Madden Heels http://www.stevemadden.us.org/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutinboots.us/
Kate Spade http://www.katespadehandbags.ca/
Adidas Superstar Shoes http://www.adidassuperstar.us/
Champion http://www.championclothing.org.uk/
Polo Ralph Lauren http://www.ralphlaurendresses.us.org/
Fitflop Sandals http://www.fitflopshoes.org.uk/
Vibram Shoes http://www.vibram-shoes.us/
Bape Hoodie http://www.bapeshirt.us.org/
Fjallraven Bags http://www.fjallravenkankenbackpack.org.uk/
Fendi Dress http://www.fendiclothing.us/
Yeezy http://www.yeezyadidas.us.org/
Steve Madden Heels http://www.stevemadden.us.com/
Bottega Veneta Wallet http://www.bottegaveneta-bags.us/
Ralph Lauren Shirt http://www.ralphlaurenshirt.co.uk/
Salomon http://www.salomon-shoes.ca/
Bape Hoodie Online http://www.bapehoodieonline.us/
Yeezy http://www.adidasyeezy.us.org/
Skechers http://www.skechersbootsoutlet.us/
Brooks Womens Shoes http://www.brooksrunningshoes.us/
NHL Store http://www.nhljerseyswholesale.us.org/
Asics Gel Kayano http://www.asics-trainers.org.uk/
Red Bottoms http://www.christianlouboutin.us.org/
Cheap NBA Jerseys http://www.basketballjerseys.us.org/
Fjallraven Bags http://www.fjallraven-kanken.ca/
Christian Louboutin Boots http://www.louboutin-redbottoms.us/
Brooks Shoes http://www.brooksshoesoutlet.us/
Jordan 11 http://www.jordan-11.us.org/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutin.us.com/
Coach Backpack http://www.coachhandbagsoutlet.us/
Vibram http://www.vibramfivefingershoes.us/
Mont Blanc http://www.montblancs.co.uk/
Ferragamo http://www.salvatoreferragamoshoes.us/
Ecco Canada http://www.ecco-boots.ca/
Adidas Shoes http://www.adidasultraboost.us/
Jordan 12 http://www.jordan-11.ca/
Vibram Shoes http://www.vibram-shoes.us.org/
Fred Perry Clothing http://www.fredperryshirt.us/
Under Armour http://www.underarmour.us.org/
Kate Spade Handbags http://www.katespade-bags.co.uk/
NFL Store http://www.nfljerseysforsale.us.org/
Asics Kayano http://www.asicsrunningshoes.org.uk/
Nike Outlet http://www.nike-shoes.us/
Skechers http://www.skechersshoescanada.ca/
Ecco Mens Shoes http://www.eccoshoessale.us/
Red Bottoms http://www.redbottoms-louboutin.us/
Ed Hardy Shirt http://www.edhardy-clothing.us/
Jimmy Choo Pumps http://www.jimmychoo-heels.us/
Cheap NFL Jerseys http://www.nfljerseysshop.us.org/
Saucony Running Shoes http://www.sauconys.us/
NFL Jerseys http://www.nfljerseysstore.us.org/
Yeezy Boost http://www.yeezy750.us/
Vibram Boots http://www.vibrams.us/
Vans http://www.vansslipon.us.com/
Ecco Shoes For Women http://www.eccosandals.us.com/
Birkenstock Sale http://www.birkenstockcanada.ca/
Suicoke Moto http://www.suicoke.us.org/
Fjallraven Kanken Sale http://www.fjallravenkankenbackpack.ca/
Mizuno http://www.mizunooutlet.us/
Adidas Yeezy http://www.yeezyonline.us/
Fila Sneakers http://www.filashoes.ca/
Juicy Couture Velour Tracksuit http://www.juicycouture.org.uk/
Fila Trainers http://www.filatrainers.org.uk/
NHL Store http://www.nhljerseys.ca/
Brooks Shoes http://www.brooks-shoes.us.com/
Zanotti http://www.giuseppe-zanotti.ca/
Adidas Yeezy http://www.yeezyadidascanada.ca/
Golden Goose http://www.goldengoosesneakerscanada.ca/
Suicoke http://www.suicoke.co.uk/
Jordan 11 Space Jam http://www.jordanretro11spacejam.us/
Wholesale MLB Jerseys http://www.mlbjerseysstore.us.com/
Nike Outlet http://www.airmaxshoes.us/
NBA Shop http://www.nbajerseysstore.us.org/
Supreme T Shirt http://www.supremeshirt.us.org/
Golden Goose Sale http://www.goldengoosesneakersoutlet.us/
Christian Louboutin Sneakers http://www.christianlouboutinoutletshoes.us/
Wholesale NBA Jerseys http://www.nbajerseysstorecanada.ca/
Ed Hardy Jackets http://www.edhardyshirt.us/
Cheap NBA Jerseys http://www.nbajerseysstore.ca/
Birkenstock http://www.birkenstocksandals.us.org/
Bape Clothing http://www.bape-shirt.us/
Tommy Hilfiger Coat http://www.tommyhilfigerjacket.us/
Kate Spade Handbags http://www.katespadepurse.us/
Brooks http://www.brooksrunningshoes.us.org/
Pandora Charms http://www.pandora-rings.ca/
Jordan Shoes http://www.jordanbasketballshoes.us/
Bape Shirt http://www.bapehoodie.us.org/
NFL Jerseys http://www.officialnflshop.us.org/
NHL Jerseys http://www.nhljerseysshop.us.org/
MLB Shop http://www.mlb-shop.us.com/
Jordan 11 http://www.jordan11shoes.us/
Adidas Store http://www.adidas-shoes.ca/
MLB Shop http://www.mlb-jerseys.us.org/
Champion Clothing http://www.championshirt.us/
Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoesoutlet.us/
Miumiu http://www.miumius.us/
NBA Jerseys http://www.nbajerseysshop.us.org/
Vibram Boots http://www.vibram-shoes.us.com/
Fitflops Clearance http://www.fitflopshoessale.us/
Wholesale MLB Jerseys http://www.mlbjerseysstore.ca/
Jordan 11 Shoes http://www.newjordansshoes.us/
Juicy Couture http://www.juicycouturesweatsuit.us/
Yeezy Boots http://www.yeezyboost350-v2.us/
Hydro Flask Stickers http://www.hydroflask.us/
Ecco Shoes For Women http://www.eccoboots.us/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.