hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

03. 08. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Folk, ľud a hudba

Joseph Grim Feinberg

Ako rodáka zo severoamerického Stredozápadu a milovníka folkovej hudby ma potešilo, ba dokonca naplnilo určitou pýchou, keď som sa dozvedel, aké výsadné miesto zaujala „folková“ a „country“ hudba na Slovensku. Asi ma nemalo prekvapiť, že keď sa hudba jedného národa presadí do cudzej pôdy, nadobudne významy celkom odlišné od tých, ktoré ju obklopovali v jej rodnej krajine. No napriek tomu ma zarazilo, ako inakšie zrazu znejú piesne, ktoré mi kedysi spieval otec, keď sa odrážajú od stien slovenských hôr.

(29. 08. 2003)



Linka na dnes



Sociálne diskusné fórum

Zaujímavá, informatívna webstránka - fórum o témach sociálnej politiky. Oficiálne nestranná a nestranícka, ale určite užitočná pre tých, ktorí sa o tieto témy zaujímajú skôr zo sociálneho, ako "antisociálneho" uhla. Sponzorované nadáciou nemeckej sociálnej demokracie Friedrich Ebert Stiftung.


Komentáre
k článku: Príďte hádzať hrach na stenu!
(zo dňa 25.09.2006, autor článku: Bratislavské regionálne ochranárske združenie)

Komentár zo dňa: 25.03.2020 18:06:00
Autor: (@)
Titulok:
Kate Spade http://www.katespadepurse.us/
Champion Clothing http://www.championhoodie.us.org/
Juicy Couture Tracksuit http://www.juicycouture-tracksuit.us/
Brooks Shoes http://www.brooksshoesoutlet.us/
Official MLB Jersey http://www.mlb-shop.us.com/
NFL Shop http://www.officialnflshop.us.org/
Wholesale NHL Jerseys http://www.nhl-jerseys.us.org/
Golden Goose Sneakers Sale http://www.goldengoosesneakerscanada.ca/
Fendi http://www.fendiclothing.us/
Vibram http://www.vibram-shoes.us.org/
Suicoke Slides http://www.suicokes.us/
Jimmy Choo Shoes http://www.jimmychoo-heels.us/
Mizuno Outlet http://www.mizunoshoesoutlet.us/
Fjallraven Kanken Sale http://www.fjallravenkankenbackpack.ca/
Bape Hoodie http://www.bapeshirt.us.org/
NFL Shop http://www.nfljerseysstore.us.org/
Miumiu http://www.miumiuhandbags.us/
Fjallraven http://www.fjallravenkankenbackpack.org.uk/
Fila Sweatshirt http://www.filatrainers.org.uk/
Wholesale NFL Jerseys http://www.nfljerseyscheap.us.org/
Fila Canada http://www.filashoes.ca/
Ecco Shoes Sale http://www.eccoshoessale.us/
Christian Louboutin Sneakers http://www.christianlouboutinoutletshoes.us/
Official NBA Jersey http://www.nbajerseysshop.us.org/
Nike Shoes http://www.nike-shoes.us/
NFL Jerseys http://www.nfljerseyswholesale.us.org/
Burberry http://www.burberryshirt.org.uk/
Jordan 11 Shoes http://www.jordan11shoes.us/
Supreme Clothing http://www.supremeshirt.us.org/
Suicoke Moto http://www.suicoke.us.org/
Puma Slides http://www.puma-shoes.us/
Stussy Shirt http://www.stussy.us.org/
Off White Hoodie http://www.offwhitetshirt.us/
Birkenstock Sale http://www.birkenstocksandalssale.co.uk/
Christian Louboutin Heels http://www.christianlouboutinshoesoutlet.us/
Jordan 11 http://www.jordanbasketballshoes.us/
Goyard http://www.goyardwallet.us/
Vibram Shoes http://www.vibramfivefingershoes.us/
Louboutin Shoes http://www.louboutin-redbottoms.us/
MLB Store http://www.mlbjerseysstore.us.com/
NFL Jerseys http://www.nfljerseysshop.us.org/
Wholesale NFL Jerseys http://www.nfljerseysforsale.us.org/
Bottega Veneta Handbags http://www.bottegaveneta-bags.us/
Vans Slip On http://www.vanscanada.ca/
Bape Jacket http://www.bapehoodieonline.us/
Adidas Shoes For Men http://www.adidas-shoes.ca/
Coach Handbags http://www.coachhandbags.us/
Kate Spade Handbags http://www.katespadehandbags.ca/
Goyard Canada http://www.goyardbags.ca/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstocksandals.us.org/
Bape Shorts http://www.bape-shirt.us/
Hydro Flask Sale http://www.hydroflask.us/
Mont Blanc Pens http://www.montblancs.co.uk/
Wireless Beats http://www.wirelessbeats.us.com/
Adidas Yeezy http://www.yeezy350.us/
Asics Shoes http://www.asics-trainers.org.uk/
Skechers Outlet http://www.skechersbootsoutlet.us/
Karen Millen http://www.karen-millen.us.org/
Christian Louboutin Heels http://www.redbottoms-louboutin.us/
Fila Shirt http://www.filadisruptor3.us/
Juicy Couture Bags http://www.juicycouturesweatsuit.us/
Suicoke Sale http://www.suicoke.co.uk/
Vibram Five Fingers http://www.vibram-shoes.us.com/
Supreme Shirt http://www.supremetshirt.us/
Bape Hoodie http://www.bapehoodie.us.org/
NHL Jerseys Wholesale http://www.nhljerseyswholesale.us.org/
Golden Goose Sneakers http://www.goldengoosesneakersoutlet.us/
Ralph Lauren Shirt http://www.ralphlaurenshirt.co.uk/
Red Bottoms http://www.christianlouboutinboots.us/
Adidas Yeezy http://www.yeezyadidascanada.ca/
Skechers Sandals http://www.skechersshoescanada.ca/
NFL Jerseys http://www.nfljerseysshop.ca/
Adidas Yeezy http://www.yeezy950.us/
Mizuno Volleyball Shoes http://www.mizunooutlet.us/
Miu Miu Shoulder Bags http://www.miumius.us/
Raptors Jerseys http://www.raptorsjersey.ca/
Salomon Canada http://www.salomon-shoes.ca/
Steve Madden Sandals http://www.stevemadden.us.com/
Salvatore Ferragamo Outlet http://www.salvatoreferragamoshoesoutlet.us/
Jordan Retro 11 http://www.jordan-11.us.org/
Salomon Running Shoes http://www.salomonboots.us/
Yeezy Shoes http://www.yeezyboost350-v2.us/
Adidas Ultra Boost http://www.adidasultraboost.us/
Fred Perry http://www.fredperryshirt.us/
Steve Madden Boots http://www.stevemadden.us.org/
Red Bottom Heels http://www.louboutin-shoes.us/
Ecco Boots http://www.eccosneakers.us/
Zanotti http://www.giuseppe-zanotti.ca/
Hydro Flask Water Bottle http://www.hydroflasks.us.com/
Brooks Sneakers http://www.brooksrunningshoes.us/
Ecco Boots http://www.ecco-boots.ca/
Louboutin http://www.christianlouboutinshoes.ca/
Ferragamo http://www.salvatoreferragamoshoes.us/
NBA Shop http://www.nbajerseysstore.ca/
Tommy Hilfiger Jacket http://www.tommyhilfigerjacket.us/
Cheap NHL Jerseys http://www.nhljerseys.ca/
Ed Hardy Hoodies http://www.edhardyshirt.us/
Adidas Gazelle http://www.adidassuperstar.us/
NBA Jerseys http://www.nbajerseysstorecanada.ca/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstockcanada.ca/
Jordan Shoes http://www.jordan-11.ca/
Yeezy Boost 350 http://www.yeezy750.us/
NBA Jerseys http://www.nbabasketballjerseys.us.com/
Cheap MLB Jerseys http://www.mlbjerseysstore.ca/
Burberry http://www.burberryshirt.us/
Vibram Five Fingers http://www.vibram-shoes.us/
Asics Shoes http://www.asicsrunningshoesoutlet.us/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezyonline.us/
NHL Jerseys http://www.nhljerseysshop.us.org/
NBA Jerseys http://www.basketballjerseys.us.org/
Champion Clothing http://www.championshirt.us/
Kate Spade Backpack http://www.kate-spadebags.us/
Champion T Shirt http://www.championclothing.org.uk/
Red Bottoms http://www.louboutinshoes.us.org/
Saucony Running Shoes http://www.sauconys.us/
Toms Slippers http://www.toms-boots.us/
Asics Gel Kayano http://www.asicsrunningshoes.org.uk/
Fjallraven Kanken Mini http://www.fjallraven-kanken.us/
Jordans Shoes http://www.newjordansshoes.us/
Goyard Backpack http://www.goyardbags.us.org/
Pandora Canada http://www.pandora-rings.ca/
Cartier Love Bracelet http://www.cartierring.us/
Nike Shoes http://www.airmaxshoes.us/
Juicy Tracksuit http://www.juicycouture.org.uk/
Fitflop Shoes http://www.fitflopshoes.org.uk/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutintrainers.co.uk/
Yeezy Boots http://www.adidasyeezy.us.org/
Fjallraven Kanken Mini http://www.fjallraven-kanken.ca/
Kate Spade Purses http://www.katespade-bags.co.uk/
Burberry Handbags http://www.burberryscarf.us/
Fitflop Boots http://www.fitflopshoessale.us/
Asics Running Shoes http://www.asicswrestlingshoes.us/
Louboutin Shoes http://www.christianlouboutin.us.org/
Woolrich Clothing http://www.woolrichjackets.us/
MLB Shop http://www.mlbjerseysshop.us.org/
Kate Spade Purses http://www.katespadecanada.ca/
Ralph Lauren http://www.ralphlaurendresses.us.org/
Under Armour Shoes http://www.underarmour.us.org/
Brooks Shoes http://www.brooks-shoes.us.com/
Yeezy http://www.yeezyadidas.us.org/
Coach Purses http://www.coachbagsoutlet.co.uk/
Jordan Retro http://www.jordanretro11spacejam.us/
Valentino Canada http://www.valentinocanada.ca/
Vibram Five Finger Shoes http://www.vibrams.us/
Fila Dress http://www.filatrainers.co.uk/
Vans Shoes http://www.vansslipon.us.com/
Coach Factory Outlet Online http://www.coachhandbagsoutlet.us/
Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-choo.us.com/
NBA Shop http://www.nbajerseysstore.us.org/
Brooks Womens Shoes http://www.brooksrunningshoes.us.org/
Ecco Boots http://www.eccosandals.us.com/
Adidas Yeezy http://www.adidasshoes.us.com/
Louboutin Shoes http://www.christianlouboutin.us.com/
Wholesale MLB Jerseys http://www.mlb-jerseys.us.org/
Ed Hardy Shirt http://www.edhardy-clothing.us/
Ecco Shoes Outlet http://www.eccoboots.us/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.