hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

03. 08. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Dlh horší ako smrť

Barbora Černušáková

Susan Georgová žije v Paríži. Jej slovám o ľuďoch, ktorých súčasný systém jednoducho nie je schopný integrovať, a tak sú odkázaní žiť v sociálnom vylúčení, tieto dni [písané počas francúzskych nepokojov] dodávajú obzvlášť hrozivú príchuť. „Trh vedie k stratégii pevnosti. Znamená to, že ak nedokážeme rýchlo zdokonaliť technológiu a zabrániť ďalšej ekologickej degradácii, možno očakávať, že o dvadsať rokov, budú vylúčením zo systému trpieť dve tretiny obyvateľov tejto planéty.” Výsledkom stratégie nebude len pevnosť, ale čosi ďaleko horšie. Obraz života detí imigrantov na parížskom predmestí, aký v roku 1995 ponúkol režisér Mathieu Kassovitz vo filme Nenávisť je obrazom dnešného Paríža.

(21. 12. 2005)



Linka na dnes



Rovnosť.sk

Server podobného zamerania, ako feminet.sk. Jeho ťažisko je trocha odlišné, okrem ženskej otázky sa výraznejšie ako jeho kolegyňa venuje rovnoprávnosti ľudí s rôznou pohlavnou orientáciou. Nie je zatiaľ až taký bohatý na materiály, ale dobre pokrýva aktuálne otázky.


Komentáre
k článku: Príďte hádzať hrach na stenu!
(zo dňa 25.09.2006, autor článku: Bratislavské regionálne ochranárske združenie)

Komentár zo dňa: 23.03.2020 14:20:21
Autor: (@)
Titulok:
Kate Spade Handbags http://www.katespadepurse.us/
Yeezy http://www.yeezyadidascanada.ca/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstockcanada.ca/
Salomon Boots http://www.salomon-shoes.ca/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallraven-kanken.ca/
Burberry http://www.burberryscarf.us/
NFL Jerseys http://www.nfljerseyswholesale.us.org/
Bape Hoodie http://www.bape-shirt.us/
Ecco http://www.eccoshoessale.us/
Kate Spade Bags http://www.katespadehandbags.ca/
Bape Clothing http://www.bapehoodie.us.org/
Christian Louboutin Heels http://www.christianlouboutintrainers.co.uk/
Jordan 11 http://www.jordan-11.us.org/
Official MLB Jersey http://www.mlb-shop.us.com/
Fitflops Clearance http://www.fitflopshoessale.us/
Fila Trainers Womens http://www.filatrainers.org.uk/
Coach Bags http://www.coachhandbags.us/
Vibram 5 Fingers http://www.vibramfivefingershoes.us/
Vibram http://www.vibram-shoes.us/
Ferragamo http://www.salvatoreferragamoshoes.us/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutin.us.org/
NBA Shop http://www.nbajerseysstore.us.org/
Supreme Sweatshirt http://www.supremetshirt.us/
Jordan 12 http://www.jordan-11.ca/
Ultra Boost 3.0 http://www.adidasultraboost.us/
Brooks Shoes http://www.brooksrunningshoes.us/
Cartier Bracelet http://www.cartierring.us/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallravenkankenbackpack.org.uk/
Pandora Bracelet http://www.pandora-rings.ca/
Ed Hardy Shirt http://www.edhardyshirt.us/
Brooks http://www.brooks-shoes.us.com/
Saucony http://www.sauconys.us/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezyonline.us/
Champion T Shirt http://www.championshirt.us/
Jordan Shoes http://www.jordan11shoes.us/
Puma Slides http://www.puma-shoes.us/
Bape http://www.bapehoodieonline.us/
Fred Perry http://www.fredperryshirt.us/
Salvatore Ferragamo Belt http://www.salvatoreferragamoshoesoutlet.us/
Wholesale NHL Jerseys http://www.nhl-jerseys.us.org/
Fila Shoes http://www.filatrainers.co.uk/
Suicoke http://www.suicoke.us.org/
Fila Hoodie http://www.filashoes.ca/
Jimmy Choo Pumps http://www.jimmychoo-heels.us/
Toms Sale http://www.toms-boots.us/
Mont Blanc Ballpoint Pen http://www.montblancs.co.uk/
Vibram Boots http://www.vibram-shoes.us.org/
Yeezy Shoes http://www.yeezyadidas.us.org/
Mizuno Running Shoes http://www.mizunooutlet.us/
NFL Store http://www.nfljerseyscheap.us.org/
Yeezy 750 http://www.yeezy750.us/
Cheap MLB Jerseys http://www.mlbjerseysstore.ca/
NFL Shop http://www.nfljerseysshop.us.org/
Juicy Couture Tracksuit http://www.juicycouturesweatsuit.us/
Steve Madden Shoes http://www.stevemadden.us.org/
Hydro Flask Sale http://www.hydroflask.us/
Yeezy Boost http://www.yeezy350.us/
Christian Louboutin http://www.louboutin-shoes.us/
Asics Running Shoes http://www.asicsrunningshoes.org.uk/
Asics Running Shoes http://www.asicsrunningshoesoutlet.us/
NFL Jerseys http://www.officialnflshop.us.org/
Wireless Beats http://www.wirelessbeats.us.com/
Vans Outlet http://www.vanscanada.ca/
Fjallraven Canada http://www.fjallravenkankenbackpack.ca/
NHL Jerseys http://www.nhljerseys.ca/
Ecco Shoes Outlet http://www.eccoboots.us/
Louboutin http://www.louboutinshoes.us.org/
Birkenstock Sale http://www.birkenstocksandals.us.org/
Ecco Boots http://www.ecco-boots.ca/
NBA Shop http://www.nbajerseysshop.us.org/
Louboutin http://www.christianlouboutin.us.com/
Cheap NFL Jerseys http://www.nfljerseysshop.ca/
Brooks http://www.brooksshoesoutlet.us/
Miumiu http://www.miumiuhandbags.us/
Ecco Shoes http://www.eccosandals.us.com/
Giuseppe Zanotti Sale http://www.giuseppe-zanotti.ca/
Asics Running Shoes http://www.asicswrestlingshoes.us/
MLB Shop http://www.mlb-jerseys.us.org/
Under Armour Outlet http://www.underarmour.us.org/
Burberry http://www.burberryshirt.us/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezyboost350-v2.us/
Coach Backpack http://www.coachhandbagsoutlet.us/
Off White Shoes http://www.offwhitetshirt.us/
Juicy Couture Purse http://www.juicycouture-tracksuit.us/
Adidas Stan Smith http://www.adidassuperstar.us/
Suicoke Moto Sandals http://www.suicokes.us/
Coach Purses http://www.coachbagsoutlet.co.uk/
Vibram http://www.vibram-shoes.us.com/
Bottega Veneta http://www.bottegaveneta-bags.us/
Suicoke Sale http://www.suicoke.co.uk/
Miu Miu Shoulder Bags http://www.miumius.us/
Vans Old Skool http://www.vansslipon.us.com/
Christian Louboutin Heels http://www.christianlouboutinboots.us/
Cheap NFL Jerseys http://www.nfljerseysstore.us.org/
Golden Goose Sneakers Sale http://www.goldengoosesneakersoutlet.us/
MLB Shop http://www.mlbjerseysshop.us.org/
Christian Louboutin Heels http://www.christianlouboutinshoesoutlet.us/
Cheap NBA Jerseys http://www.nbabasketballjerseys.us.com/
Wholesale NBA Jerseys http://www.basketballjerseys.us.org/
NHL Store http://www.nhljerseysshop.us.org/
Supreme T Shirt http://www.supremeshirt.us.org/
Fila Shoes http://www.filadisruptor3.us/
Salomon Hiking Boots http://www.salomonboots.us/
Burberry http://www.burberryshirt.org.uk/
Goyard Wallet http://www.goyardbags.us.org/
Kate Spade Bags http://www.katespadecanada.ca/
Steve Madden Sneakers http://www.stevemadden.us.com/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallraven-kanken.us/
Adidas Superstar http://www.adidasshoes.us.com/
Brooks Sneakers http://www.brooksrunningshoes.us.org/
Champion http://www.championhoodie.us.org/
Cheap NBA Jerseys http://www.nbajerseysstore.ca/
Ed Hardy Shoes http://www.edhardy-clothing.us/
Christian Louboutin Outlet http://www.christianlouboutinoutletshoes.us/
Christian Louboutin http://www.redbottoms-louboutin.us/
Nike Running Shoes http://www.nike-shoes.us/
Champion Hoodie http://www.championclothing.org.uk/
Kate Spade Handbags http://www.katespade-bags.co.uk/
Ecco Shoes http://www.eccosneakers.us/
Fitflop Shoes http://www.fitflopshoes.org.uk/
Skechers http://www.skechersshoescanada.ca/
Jordan Retro 11 http://www.newjordansshoes.us/
Wholesale NHL Jerseys http://www.nhljerseyswholesale.us.org/
Goyard Bags http://www.goyardbags.ca/
Woolrich Clothing http://www.woolrichjackets.us/
Hydro Flask 32 Oz http://www.hydroflasks.us.com/
Asics Trainers http://www.asics-trainers.org.uk/
Jordan Shoes http://www.jordanretro11spacejam.us/
NBA Shop http://www.raptorsjersey.ca/
Yeezy 950 http://www.yeezy950.us/
Golden Goose Shoes http://www.goldengoosesneakerscanada.ca/
Karen Millen http://www.karen-millen.us.org/
Valentino Sandals http://www.valentinocanada.ca/
Stussy Shirt http://www.stussy.us.org/
Jimmy Choo Sale http://www.jimmy-choo.us.com/
NBA Store http://www.nbajerseysstorecanada.ca/
Louboutin Shoes http://www.louboutin-redbottoms.us/
Fendi http://www.fendiclothing.us/
Vibram http://www.vibrams.us/
Wholesale NFL Jerseys http://www.nfljerseysforsale.us.org/
Birkenstock http://www.birkenstocksandalssale.co.uk/
Bape Clothing http://www.bapeshirt.us.org/
Juicy Couture Tracksuit http://www.juicycouture.org.uk/
Jordan Basketball Shoes http://www.jordanbasketballshoes.us/
Nike Running Shoes http://www.airmaxshoes.us/
Tommy Hilfiger Sweatshirt http://www.tommyhilfigerjacket.us/
Polo Shirts http://www.ralphlaurendresses.us.org/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoes.ca/
Skechers http://www.skechersbootsoutlet.us/
Kate Spade Purses http://www.kate-spadebags.us/
Adidas Shoes For Men http://www.adidas-shoes.ca/
Mizuno http://www.mizunoshoesoutlet.us/
Ralph Lauren T Shirt http://www.ralphlaurenshirt.co.uk/
Official MLB Jersey http://www.mlbjerseysstore.us.com/
Goyard Purse http://www.goyardwallet.us/
Yeezy Supply http://www.adidasyeezy.us.org/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.