hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

03. 08. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Demonštrácia, akú Košice ešte nezažili

Marek Dobeš

Na Hlavnej bolo plno. Toľko ľudí naraz po nej od revolúcie ešte nešlo. Aj na všetko zvyknutí novinári vyzerali zaskočení. Vyše dvetisíc ľudí natlačených pred Tescom telo na telo. Krik, skandovanie. „Z ktorej školy je vás tu viac? Technici! UPJŠkári! Prešovská univerzita! Veterina (v bielych plášťoch)!“ Na demonštrácii boli všetky univerzity z východného Slovenska.

(19. 05. 2005)



Linka na dnes



Participatory Economics

Jeden z modelov ekonomiky, ktorá odmieta „reálny socializmus" i kapitalizmus. Autorom modelu, ktorého znalosť sa vďaka svetovému antikapitalistickému hnutiu začína šíriť po celom svete, sú vydavateľ ZMagazinu Michael Albert a profesor ekonómie na Washingtonskej univerzite Robin Hahnel.


Komentáre
k článku: Príďte hádzať hrach na stenu!
(zo dňa 25.09.2006, autor článku: Bratislavské regionálne ochranárske združenie)

Komentár zo dňa: 14.03.2020 17:27:40
Autor: (@)
Titulok:
golden goose shoes http://www.goldengoosesale.us/
Hydro Flask Sale http://www.hydroflask.org.uk/
Nike Outlet http://www.nikecanadashoes.ca/
Puma Shoes http://www.puma.org.uk/
Coach Outlet http://www.coachpurses.us/
burberry backpack http://www.burberrys.org.uk/
Adidas Jacke http://www.adidasschuheherren.de/
Yeezy 750 http://www.yeezy750.us/
Vans Shoes http://www.vans-canada.ca/
yeezy boost http://www.adidasyeezy-350.us.com/
Yeezy 950 http://www.yeezy950.us/
Adidas Canada http://www.adidas-yeezy.ca/
Suicoke Sandals http://www.suicokes.us/
Nike Air Max 2019 http://www.airmax-2019.us/
High Top Vans http://www.vansshoesoutlet.us/
North Face Coats http://www.north-facejacket.us/
red bottom shoes http://www.redbottoms-shoes.us.org/
Goyard Bags http://www.goyardcanada.ca/
new jordans http://www.jordan11.us.com/
Burberry Scarf http://www.burberry-scarf.co.uk/
Off White http://www.off-white.us.org/
Champion Clothing http://www.championsweatshirt.co.uk/
Saucony Sneakers http://www.saucony-shoes.us/
curry 5 http://www.curry-5shoes.us/
Fred Perry Clothing http://www.fredperryshirt.us/
Juicy Couture Outlet http://www.juicycouturetracksuit.com/
North Face Jacket http://www.northfacejacketsoutlet.us/
Yeezy Shoes http://www.yeezy-v3.us/
Supreme http://www.supremehoodie.org.uk/
Brooks http://www.brooksstore.com/
North Face http://www.northfacejackets.org.uk/
fitflop shoes http://www.fitflop-shoes.ca/
Nike Air Max http://www.nikecanadashoes.ca/
Nike Jordan http://www.jordan-shoes.ca/
coach http://www.coachbags-outlet.us.com/
Coach http://www.coachbagsstore.com/
Christian Louboutin Heels http://www.christianlouboutinoutletshoes.us/
Goyard Bags http://www.goyardonlinestore.com/
Jordan Retro 11 http://www.jordanshoestores.com/
yeezy 500 http://www.yeezy-500.us/
goyard http://www.goyardbag.us.com/
Pandora Jewelry http://www.pandoraus.us/
Converse High Tops http://www.converses.us/
Tracolla Michael Kors http://www.borsemichaelkors.eu/
Converse Basse http://www.conversefemme.fr/
Ferragamo http://www.salvatoreferragamoshoes.us/
Hydro Flask Outlet http://www.hydroflaskstore.us/
kate spade outlet http://www.katespade-bags.us/
Fila Disruptor 2 http://www.fila-canada.ca/
Off White T Shirt http://www.off-white.org.uk/
Saucony Uomo http://www.scarpesaucony.eu/
Hydro Flask 32 OZ http://www.hydroflask.us.org/
North Face Canada http://www.northface-jackets.ca/
Canada Goose Parka http://www.canadgoosejacket.us/
Ultra Boost Uncaged http://www.ultra-boost.us/
Pandora Bracelet http://www.pandoracharms-outlet.us/
Hugo Boss Jeans http://www.hugobosssuits.us/
Birkenstock Canada http://www.birkenstocksandals.ca/
UGG http://www.bottes-ugg.fr/
Lacoste Polo Shirts http://www.lacoste-shoes.us/
Balenciaga Trainers http://www.balenciagashoesstore.com/
Pandora Canada http://www.pandora-canada.ca/
Kyrie Irving Shoes http://www.kyrie5-shoes.us/
Yeezy Canada http://www.adidascanadaoutlet.ca/
Kate Spade Handbags http://www.katespade-canada.ca/
fila http://www.fila-shoes.us/
Champion Sweatshirt http://www.championhoodie.co.uk/
Pandora Bracelet http://www.pandorajewelryonline.us/
Kate Spade http://www.kate-spadebags.us/
Mizuno http://www.mizunooutlet.us/
Champion Sweater http://www.championtshirt.us/
Goyard Handbags http://www.goyardwallet.us/
Longchamp Handbags http://www.longchampbackpack.us/
Pandora Earrings http://www.pandoraofficialsite.us/
Steve Madden Sneakers http://www.stevemaddensneakers.us/
Golden Goose Sneakers http://www.goldengooses.us.org/
Pandora Charms http://www.pandora.in.net/
Mizuno Running Shoes http://www.mizunorunningshoes.us.org/
Under Armour Trainers http://www.underarmourtrainers.co.uk/
Polo Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlauren-store.us/
Salomon Speedcross http://www.salomonshoesstore.com/
Puma Trainers http://www.puma.org.uk/
Adidas Jacke http://www.adidas-yeezy.de/
Yeezy Boost 350 http://www.adidas-yeezy.co.uk/
Supreme Clothing http://www.supremeclothingcanada.ca/
Kate Spade Purses http://www.katespadebags.org.uk/
New Jordans http://www.jordan-11.us/
Michael Kors http://www.michaelkorshandbagsoutlet.us/
MCM Bags http://www.mcmcanada.ca/
Sperry Outlet http://www.sperryoutlet.us/
Vans http://www.scarpevans.eu/
UGGS On Sale http://www.ugg-uk.co.uk/
Christian Louboutin Sneakers http://www.louboutinredbottoms.us/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutinshoesoutlet.us/
Suicoke Shoes http://www.suicoke.us/
Prada http://www.prada-purse.us/
Fila Schuhe http://www.filaschuhe.de/
Champion Hoodie http://www.championhoodie.org.uk/
ed hardy jeans http://www.ed-hardys.us.com/
Timberland Boots Women http://www.timberlandshoes.co.uk/
adidas yeezy http://www.yeezy-750.us/
Columbia Outlet http://www.columbiajackets.us/
nike vapormax http://www.airmax90shoes.us.com/
Supreme Shirt http://www.supreme-canada.ca/
Balenciagas http://www.balenciaga-sneakers.us.org/
Fila Trainers http://www.filashoes.co.uk/
adidas yeezy http://www.yeezy.in.net/
Nike http://www.nikeshoesstore.com/
Toms http://www.tomsboots.us/
North Face Backpack http://www.northfaceoutlet.co.uk/
Adidas Ultra Boost http://www.ultra-boost.co.uk/
Nike Chaussure http://www.air-max.fr/
Nike Air Uptempo http://www.nikeuptempo.us/
Valentino Canada http://www.valentinoshoes.ca/
Asics Womens Shoes http://www.asicsshoesstore.com/
kate spade bags http://www.kate-spadepurses.us/
Asics Kayano http://www.asicsrunningshoes.co.uk/
Mont Blanc Pens Canada http://www.montblanc-canada.ca/
Balenciagas http://www.balenciagas.org.uk/
Fjallraven Kanken http://www.fjallravenkanken.us.com/
Curry 6 http://www.curry6-shoes.us/
nike outlet http://www.nike-canada.ca/
Moncler Outlet http://www.moncler-jacket.org.uk/
Giuseppe Shoes http://www.giuseppe-shoes.us/
jordan retro 12 http://www.jordan11spacejams.us.com/
Doudoune The North Face http://www.thenorth-face.fr/
Fitflops Clearance http://www.fitflopsclearance.us/
Birkenstock http://www.birkenstocksandalssale.us/
UGG Boots http://www.uggbootsstore.us/
fila mens shoes http://www.filas.us.org/
Fitflop Sandals http://www.fitflopsandals.us/
meta name http://www.offwhite-clothing.us/
Nike Officiel http://www.chaussurenikeofficiel.fr/
Valentino Shoes Sale http://www.valentinosneakers.us/
salomon boots http://www.salomonshoes.ca/
Bottega Veneta Handbags http://www.bottegavenetabags.us/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezys.eu/
Coach Outlet Canada http://www.coachcanadabags.ca/
Ralph Lauren Outlet http://www.poloralph-lauren.us/
Goyard Handbags http://www.goyard-bags.co.uk/
Fila Shoes http://www.filashoes.org.uk/
Air Max http://www.schuhe-nike.de/
longchamp bag http://www.longchampbackpack.us.com/
Lebron Shoes http://www.lebron16.ca/
Harden Vol 3 http://www.hardenvol3.us/
Converse Shoes http://www.converseshoes-outlet.us/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.adidas-yeezy.fr/
Air Max 97 http://www.nikecanadaoutlet.ca/
Tommy Hilfiger Sweatshirt http://www.tommyhilfigerjacket.us/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstocksale.us/
http://www.fjallravenkanken.ca/ http://www.fjallraven-backpack.us/
Moncler Jacket http://www.moncler-canada.ca/
Pandora Bracelet http://www.pandorajewelrycom.us/
Salvatore Ferragamo Shoes http://www.salvatoreferragamo.org.uk/
Fendi http://www.fendishoes.us/
Golden Goose Sale http://www.goldengoosesneakers-sale.us/
Calvin Klein Underwear http://www.calvinklein.org.uk/
Nike Air Max http://www.nikeairmaxoutlet.us/
Coach Outlet http://www.coachbagsoutlet.us/
Asics Running Shoes http://www.asicscanada.ca/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.