hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

04. 08. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Od šedesáti tisíců ke spolku s krajní pravicí

Pavel Pečínka

V České republice žije přes 300 000 Romů. Mnoho z nich se pohybuje na nejnižší sociální úrovni, příznačné vysokou nezaměstnaností, chybějícím vzděláním a vysokým podílem na kriminalitě. U romské mládeže existuje jazyková bariéra, kvůli ní se špatně přizpůsobuje okolí a končí ve zvláštních školách, poté vykonává hlavně nekvalifikované práce. Proto se špatně adaptuje ve společnosti, k čemuž přispívá i určitá diskriminace.

(27. 10. 2003)



Linka na dnes



Post Keynesian Thought Internet Archive

Vydaním Všeobecnej teórie zamestnanosti, úroku a peňazí sa v tridsiatych rokoch začala nová éra ekonómie, známa pod menom „keynesiánska revolúcia". Tak ako každá revolúcia, aj táto sa dočkala zvratu, či skrotenia, v podobe konvenčného modelu známeho ako IS-LM, ktorý sa napokon stal obeťou monetarizmu a „novej klasickej ekonómie". Post-keynesiáni nemajú s týmto stredoprúdovým vývojom veľa spoločného. Sú pokračovateľmi pôvodných myšlienok, ktoré zároveň s Keynesom objavil aj Poliak Michal Kalecki, ďalej diela „sekery na všetky ortodoxie" Joan Robinsonovej a obnovy ricadiánskeho projektu Piera Sraffu.


Komentáre
k článku: Príďte hádzať hrach na stenu!
(zo dňa 25.09.2006, autor článku: Bratislavské regionálne ochranárske združenie)

Komentár zo dňa: 21.02.2020 11:53:46
Autor: (@)
Titulok:
Bape Hoodie http://www.bapeshirt.us.org/
Vibram Boots http://www.vibrams.us/
Fila Hoodie http://www.filashoes.ca/
Yeezy Boots http://www.adidasyeezy.us.org/
Fjallraven Backpack http://www.fjallravenkankenbackpack.ca/
Vibram 5 Fingers http://www.vibram-shoes.us/
Supreme http://www.supremeshirt.us.org/
Jordan Retro 11 http://www.jordan-11.ca/
Fjallraven Bags http://www.fjallraven-kanken.us/
Official NBA Jersey http://www.nbajerseysshop.us.org/
Steve Madden http://www.stevemadden.us.org/
Adidas Shoes http://www.adidas-shoes.ca/
Goyard Bags http://www.goyardbags.us.org/
NFL Store http://www.nfljerseysshop.us.org/
Nike Air Max http://www.nike-shoes.us/
Coach Purses http://www.coachhandbags.us/
Yeezy Shoes http://www.yeezyboost350-v2.us/
Wholesale MLB Jerseys http://www.mlbjerseysshop.us.org/
Fitflop Boots http://www.fitflopshoessale.us/
Mizuno Shoes http://www.mizunooutlet.us/
Jordan 11 http://www.newjordansshoes.us/
Pandora Bracelet http://www.pandora-rings.ca/
Suicoke http://www.suicoke.us.org/
Yeezy 750 http://www.yeezy950.us/
NHL Store http://www.nhljerseysshop.us.org/
Coach http://www.coachbagsoutlet.co.uk/
Valentino Heels http://www.valentinocanada.ca/
Birkenstock http://www.birkenstockcanada.ca/
Louboutin http://www.louboutinshoes.us.org/
NBA Shop http://www.basketballjerseys.us.org/
Off White Hoodie http://www.offwhitetshirt.us/
Asics Gel Kayano 25 http://www.asicsrunningshoes.org.uk/
Golden Goose Sale http://www.goldengoosesneakersoutlet.us/
NFL Jerseys http://www.nfljerseyswholesale.us.org/
Supreme http://www.supremetshirt.us/
Juicy Couture Uk http://www.juicycouture.org.uk/
Christian Louboutin Heels http://www.christianlouboutinboots.us/
Burberry http://www.burberryshirt.us/
Champion http://www.championhoodie.us.org/
Fjallraven Bags http://www.fjallraven-kanken.ca/
Adidas Yeezy http://www.yeezyadidascanada.ca/
Christian Louboutin Boots http://www.louboutin-redbottoms.us/
NBA Shop http://www.nbajerseysstore.ca/
Fjallraven http://www.fjallravenkankenbackpack.org.uk/
Jordan 13 http://www.jordan11shoes.us/
Toms Womens Shoes http://www.toms-boots.us/
Red Bottom Shoes http://www.louboutin-shoes.us/
Giuseppe Zanotti Sale http://www.giuseppe-zanotti.ca/
Kate Spade Bags http://www.katespadepurse.us/
Powerbeats 3 http://www.wirelessbeats.us.com/
Skechers Go Walk http://www.skechersbootsoutlet.us/
Asics Shoes http://www.asicsrunningshoesoutlet.us/
Fendi Clothing http://www.fendiclothing.us/
Jordan 11 Shoes http://www.jordanretro11spacejam.us/
Louboutin Heels http://www.christianlouboutintrainers.co.uk/
Vibram Five Fingers http://www.vibram-shoes.us.com/
Juicy Couture Tracksuit http://www.juicycouture-tracksuit.us/
Burberry Handbags http://www.burberryscarf.us/
Ed Hardy http://www.edhardy-clothing.us/
Suicoke Slides http://www.suicokes.us/
Coach Bags http://www.coachhandbagsoutlet.us/
Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-choo.us.com/
NBA Jerseys http://www.nbajerseysstore.us.org/
Salvatore Ferragamo Shoes http://www.salvatoreferragamoshoes.us/
Miu Miu Shoulder Bags http://www.miumius.us/
Tommy Hilfiger Coat http://www.tommyhilfigerjacket.us/
Nike Outlet http://www.airmaxshoes.us/
Goyard Tote http://www.goyardwallet.us/
Steve Madden Boots http://www.stevemadden.us.com/
Jordan 33 http://www.jordan-11.us.org/
Jimmy Choo http://www.jimmychoo-heels.us/
Stussy Hat http://www.stussy.us.org/
Birkenstock Uk http://www.birkenstocksandalssale.co.uk/
Brooks Running Shoes http://www.brooksrunningshoes.us/
Wholesale NHL Jerseys http://www.nhljerseys.ca/
Brooks Running Shoes http://www.brooksshoesoutlet.us/
MLB Jerseys http://www.mlbjerseysstore.ca/
Cheap MLB Jerseys http://www.mlbjerseysstore.us.com/
Karen Millen Tops http://www.karen-millen.us.org/
Yeezy Boost http://www.yeezy750.us/
Ecco Shoes Outlet http://www.eccoboots.us/
Bape Hoodie http://www.bapehoodie.us.org/
Ecco Shoes http://www.eccosneakers.us/
NBA Shop http://www.raptorsjersey.ca/
Hydro Flask Stickers http://www.hydroflask.us/
Ecco http://www.eccosandals.us.com/
Mizuno http://www.mizunoshoesoutlet.us/
Red Bottoms http://www.christianlouboutinoutletshoes.us/
Golden Goose http://www.goldengoosesneakerscanada.ca/
NHL Jerseys http://www.nhl-jerseys.us.org/
Official NFL Jersey http://www.nfljerseysstore.us.org/
Burberry Scarf http://www.burberryshirt.org.uk/
Fila http://www.filatrainers.co.uk/
Fred Perry Sweatshirt http://www.fredperryshirt.us/
Mont Blanc Fountain Pen http://www.montblancs.co.uk/
Under Armour Shirts http://www.underarmour.us.org/
Christian Louboutin Heels http://www.redbottoms-louboutin.us/
Brooks Running Shoes http://www.brooksrunningshoes.us.org/
Kate Spade Outlet http://www.katespadehandbags.ca/
Bape Shirt http://www.bapehoodieonline.us/
Champion http://www.championclothing.org.uk/
Louboutin Shoes http://www.christianlouboutin.us.com/
Saucony Outlet http://www.sauconys.us/
Woolrich Parka http://www.woolrichjackets.us/
Cartier Love Ring http://www.cartierring.us/
Vans Shoes http://www.vanscanada.ca/
Fila Shoes http://www.filatrainers.org.uk/
Hydro Flask Sale http://www.hydroflasks.us.com/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezyadidas.us.org/
Asics http://www.asicswrestlingshoes.us/
NBA Store http://www.nbabasketballjerseys.us.com/
Official MLB Jersey http://www.mlb-shop.us.com/
Ed Hardy Shirt http://www.edhardyshirt.us/
Salomon Canada http://www.salomon-shoes.ca/
Wholesale NFL Jerseys http://www.nfljerseysshop.ca/
Ralph Lauren Polo Shirts http://www.ralphlaurenshirt.co.uk/
Puma Fenty http://www.puma-shoes.us/
Vibram http://www.vibramfivefingershoes.us/
Kate Spade Outlet http://www.kate-spadebags.us/
Skechers Sandals http://www.skechersshoescanada.ca/
Cheap MLB Jerseys http://www.mlb-jerseys.us.org/
Vibram Shoes http://www.vibram-shoes.us.org/
Salvatore Ferragamo Shoes http://www.salvatoreferragamoshoesoutlet.us/
Ecco Shoes http://www.eccoshoessale.us/
Ultra Boost http://www.adidasultraboost.us/
Jordan 11 http://www.jordanbasketballshoes.us/
NFL Shop http://www.nfljerseyscheap.us.org/
Bottega Veneta Bags http://www.bottegaveneta-bags.us/
Brooks http://www.brooks-shoes.us.com/
Kate Spade Backpack http://www.katespade-bags.co.uk/
Champion T Shirt http://www.championshirt.us/
Salomon Speedcross http://www.salomonboots.us/
Adidas Shoes http://www.adidassuperstar.us/
Louboutin http://www.christianlouboutinshoes.ca/
Asics Trainers http://www.asics-trainers.org.uk/
Polo Ralph Lauren http://www.ralphlaurendresses.us.org/
Goyard Tote http://www.goyardbags.ca/
Fitflops Clearance http://www.fitflopshoes.org.uk/
Vans Slip On http://www.vansslipon.us.com/
Ecco Canada http://www.ecco-boots.ca/
Adidas Yeezy http://www.yeezyonline.us/
Red Bottoms http://www.christianlouboutin.us.org/
Suicoke Moto Sandals http://www.suicoke.co.uk/
NHL Jerseys Wholesale http://www.nhljerseyswholesale.us.org/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoesoutlet.us/
NFL Store http://www.officialnflshop.us.org/
Miu Miu Handbags http://www.miumiuhandbags.us/
Adidas Nmd http://www.adidasshoes.us.com/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstocksandals.us.org/
NFL Store http://www.nfljerseysforsale.us.org/
NBA Jerseys Canada http://www.nbajerseysstorecanada.ca/
Juicy Couture Outlet http://www.juicycouturesweatsuit.us/
Kate Spade Outlet http://www.katespadecanada.ca/
Yeezy http://www.yeezy350.us/
Bape http://www.bape-shirt.us/
Fila Sneakers http://www.filadisruptor3.us/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.