hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

03. 08. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Som vaším špiónom

Mordechai Vanunu



Som úradníček, som technik, som mechanik, som rušňovodič.
Povedali – toto urob hento, napravo naľavo nehľaď,
formuláre nečítaj. Nezaoberaj sa týmto strojom celým. Máš
na starosti jedinú skrutku. Jedinú pečiatku.
Celá tvoja úloha. Nestaraj sa do vecí, ktorým nerozumieš.
Nepokúšaj sa myslieť za nás. Veď svoj rušeň. Pokračuj v jazde. Leť, leť.

(03. 05. 2004)



Linka na dnes



Slovo

Slovenský intelektuálny týždenník sociálnodemokratického zamerania, sem-tam korenený aj radikálnejšími článkami. Pokúša sa obrátiť slovenskú inteligenciu pre ňu prijateľnou formou na ľavicovú vieru.


Komentáre
k článku: Príďte hádzať hrach na stenu!
(zo dňa 25.09.2006, autor článku: Bratislavské regionálne ochranárske združenie)

Komentár zo dňa: 24.07.2019 12:58:44
Autor: (@)
Titulok:
Supreme http://www.supremehoodie.co.uk/
Karen Millen Dresses http://www.karenmillendresses.co.uk/
Pandora Jewelry http://www.pandoracanada.ca/
Air Jordan http://www.jordanshoes.ca/
Longchamp http://www.longchamp-canada.ca/
Clarks Sandals http://www.clarksshoes.org.uk/
Ralph Lauren http://www.ralphlaurenusa.us/
Converse Canada http://www.conversecanada.ca/
Curry 5 Shoes http://www.curry5.ca/
Giuseppe Shoes http://www.giuseppeshoes.us.org/
Goyard Canada http://www.goyardcanada.ca/
Yeezy 750 http://www.adidasnmdwomens.us/
Balenciaga Sneakers http://www.balenciaga-sneakers.us.org/
Off White Hoodie http://www.off-white.us.org/
Pandora http://www.pandora.in.net/
Five Finger Shoes http://www.vibram-fivefingers.us/
Fjallraven Bags http://www.fjallraven-kanken.us.org/
Fjallraven Bags http://www.fjallraven.in.net/
Nike Air Max http://www.airmax-2019.us/
New Balance 574 http://www.newbalanceshoes.us/
Golden Goose Sale http://www.goldengoose-shoes.us/
Champion Hoodie Canada http://www.champion-canada.ca/
Champion Hoodie http://www.championsweatshirt.us.com/
Champion http://www.championhoodie.co.uk/
Mulberry Handbags http://www.mulberryhandbags.us/
Michael Kors Bags http://www.michaelkors-bags.us/
Bottega Veneta Handbags http://www.bottegavenetas.us/
Fjallraven http://www.fjallraven.org.uk/
Balenciaga Bags http://www.balenciagasneakers.us/
Adidas Canada http://www.adidascanadashoes.ca/
Pandora http://www.pandoracanadarings.ca/
Pandora Bracelet http://www.pandorarings.us/
Birkenstock Sale http://www.birkenstocksandalssale.us/
Salomon Shoes http://www.salomon-boots.us/
Pandora Rings http://www.pandoraofficialsite.us/
Birkenstock http://www.birkenstockcanadasandals.ca/
Nike Air Max 2019 http://www.airmax2019.us/
Nike Shoes http://www.nikeairmaxca.ca/
Jimmy Choo http://www.jimmy-chooshoes.us/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstockuk.org.uk/
Ralph Lauren http://www.ralph-laurencanada.ca/
Nike KD http://www.kd-11.us.org/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstock-canada.ca/
Cartier Bracelet http://www.cartier.us.org/
Christian Louboutin http://www.redbottomsshoes.us/
Steph Curry Shoes http://www.curry5shoes.us.org/
Nike Air Max 97 http://www.airmax-270.co.uk/
Swarovski Rings http://www.swarovskijewelry.us/
Vans http://www.vansshoesoutlet.us/
Nike Canada http://www.nikecanadashoes.ca/
Ferragamo http://www.ferragamocanada.ca/
Mizuno Shoes http://www.mizunoshoes.org/
Adidas Yeezy Boost 350 http://www.yeezyboost350v2.us.com/
Asics Running Shoes http://www.asicsoutlet.us/
Mont Blanc Pen http://www.mont-blancpens.us/
Suicoke Sandals http://www.suicoke.us/
Fitflop http://www.fitflopshoes.us/
Ecco Sandals http://www.eccoshoessandals.us/
Jordan Shoes http://www.jordanshoesoutlet.us/
Kate Spade Bags http://www.katespade-purses.us.com/
Supreme Hoodie http://www.supremeclothings.us.com/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstockoutlet.us/
Vans Trainers http://www.vansoldskool.org.uk/
Skechers Shoes http://www.skechersshoes-outlet.us/
Adidas Stan Smith http://www.adidasboost.us/
North Face Outlet http://www.northfacejacket.us.org/
Fila http://www.fila.in.net/
Supreme Hoodie http://www.supremeshirt.us/
Yeezy http://www.yeezy-supply.us/
Salomon Boots http://www.salomons.us/
Coach Handbags http://www.coachbags.us/
Louboutin http://www.louboutinredbottomshoes.us/
Coach Handbags http://www.coach-bags.us/
Salomon http://www.salomon.in.net/
Coach Purses http://www.coachbags.ca/
Fjallraven Kanken http://www.fjallravenkanken.us.com/
High Top Vans http://www.vansslipon.us/
Yeezy http://www.yeezytrainers.co.uk/
MCM Purse http://www.mcmbags.us/
A Bathing Ape http://www.bapehoodie.co.uk/
Louboutin Shoes http://www.redbottoms.us.com/
Giuseppe http://www.giuseppeshoes.us/
Hydro Flask Sale http://www.hydro-flask.us/
Asics Running Shoes http://www.asicsrunningshoes.us/
Nike Shoes http://www.nikeairmaxoutlet.us/
Ralph Lauren http://www.ralphlauren-polo.us/
Pandora Store http://www.pandorajewelrystore.us/
Coach Outlet http://www.coachbagsoutlet.us/
Red Bottom Shoes http://www.christianlouboutin-shoes.us/
Red Bottoms http://www.louboutinredbottoms.us/
Burberry http://www.burberrybagsuk.co.uk/
Kate Spade Canada http://www.katespadecanada.ca/
Hydro Flask 40 OZ http://www.hydroflask.us.org/
Skechers Boots http://www.skechersoutlet.us/
Louboutin Heels http://www.louboutintrainers.co.uk/
Pandora Bracelet http://www.pandoracanadas.ca/
Ralph Lauren Canada http://www.polo-ralphlauren.ca/
Louboutin Shoes http://www.redbottomlouboutinshoes.us/
Kyrie 5 Shoes http://www.kyrie5shoes.us/
Balenciaga Trainers http://www.balenciagatrainers.co.uk/
Fitflop Boots http://www.fitflop.org.uk/
Five Finger Shoes http://www.vibram.us.org/
Off White Clothing http://www.offwhites.us/
Golden Goose Shoes http://www.goldengoosesneakers.ca/
Air Max 720 http://www.nikeairmax720.us/
Pandora Bracelet http://www.pandoras.us/
Golden Goose Sneakers http://www.goldengooses.us.org/
Michael Kors Purse http://www.michaelkorspurse.us/
Air Jordan http://www.jordan11.org.uk/
Jimmy Choo Boots http://www.jimmychooheels.us/
Ultra Boost http://www.adidasultraboost.us.com/
Fjallraven Canada http://www.fjallraven-canada.ca/
Fred Perry Polo http://www.fredperry.us.org/
Fjallraven http://www.fjallraven.us.org/
Bape Clothing http://www.bapeshirt.us/
Supreme Sweatshirt http://www.supremes.us.org/
Puma Shoes http://www.pumacanada.ca/
Balenciaga http://www.balenciagas.us/
Longchamp http://www.longchampbackpack.us/
Balenciaga Shoes http://www.balenciagashoes.ca/
Converse UK http://www.converse-uk.co.uk/
Lebron 16 http://www.lebron-16.us.org/
Nike KD http://www.kd11.ca/
Jordan Retro http://www.jordan-11.us/
Nike Uptempo http://www.nikeuptempo.us/
Converse Shoes http://www.converses.us/
Nike UK http://www.nikeairmax-uk.co.uk/
Bvlgari Ring http://www.bvlgaris.us/
Nike Kyrie http://www.kyrie5-shoes.us/
Fila Sneakers http://www.filacanada.ca/
Nike Lebron http://www.lebron16.ca/
Longchamp Handbags http://www.longchampbags-outlet.us/
Bape Sweatshirt http://www.bape.org.uk/
Bape Hoodie http://www.bapecanada.ca/
Air Max http://www.airmax-720.us/
Salvatore Ferragamo Shoes http://www.ferragamo.in.net/
Asics Canada http://www.asicscanada.ca/
Karen Millen Tops http://www.karen-millen.us/
Champion Sweatshirt http://www.championhoodie.us.com/
Fjallraven http://www.fjallraven.us.com/
Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.org.uk/
ED Hardy Jeans http://www.edhardyclothing.us/
Adidas Shoes http://www.adidas-trainersuk.org.uk/
Harden Vol 3 http://www.hardenvol3.us/
Golden Goose http://www.goldengoosesneakers.co.uk/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstock-sandals.co.uk/
Kate Spade http://www.katespadebags.ca/
Fitflop http://www.fitflopsandals.us/
Yeezy Shoes http://www.yeezy-boost.co.uk/
Supreme Canada http://www.supreme-canada.ca/
Goyard Bags http://www.goyard-bags.us/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinredbottoms.us/
Off White Shoes http://www.offwhitecanada.ca/
Vans Canada http://www.vanscanada.ca/
Coach Wallet http://www.coachbags.co.uk/
Toms http://www.toms-shoes.us/
Pandora Jewelry http://www.pandoraus.us/
Birkenstock Sale http://www.birkenstock-sale.us/
Fila Trainers http://www.filashoes.co.uk/
Calvin Klein Underwear http://www.calvinklein.org.uk/
Bape Clothing http://www.bape-hoodie.us/
Yeezy Canada http://www.adidasyeezy.ca/
Adidas Superstar http://www.adidas-outlet.ca/
Nike Shox Mens http://www.nikeshoxwomen.us/
Karen Millen Dresses http://www.karen-millen.co.uk/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.