hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

07. 08. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Hľadanie inej Európy

Jana Rizmanová

Milí priatelia a priateľky,
pozývame Vás na fórum stredoeurópskych mimovládnych organizácií Looking for a Different Europe – Hľadanie inej Európy, ktoré sa koná v Bratislave už v dňoch 25.-28.11.2004.

(18. 11. 2004)



Linka na dnes



Post-Autistic Economics Network

Hnutie za „post-autistickú" ekonómiu sa začalo petíciou francúzskych študentov, podľa ktorých je moderná neoklasická ekonómia odtrhnutá od reality, posadnutá matematikou, ktorú nepokladá za nástroj, ale cieľ sám o sebe a bráni pokroku poznania tým, že vytláča alternatívne prístupy. Hnutie za pluralistickú a nedogmatickú ekonómiu odvtedy prilákalo viaceré zvučné mená (James K. Galbraith, Sheila Dow, Geoffrey Hodgson) a rozhodne sa ho oplatí sledovať.


Komentáre
k článku: Strana zelených s r. o. ?
(zo dňa 15.06.2006, autor článku: Pavol Fabian)

Komentár zo dňa: 12.06.2020 06:34:33
Autor: (@)
Titulok:
Adidas Shoes http://www.adidasshoes.us.com/
Pandora Canada http://www.pandora-rings.ca/
Birkenstock Canada http://www.birkenstock-shoes.ca/
Supreme Sweatshirt http://www.supremeshirt.us.org/
Ugg http://www.uggsbootsforwomen.us.com/
Steve Madden Sandals http://www.stevemadden.us.com/
Toms Boots http://www.toms.us.org/
Puma Rihanna http://www.puma-shoes.us/
Pandora Jewelry http://www.pandorajewelryca.ca/
Hydro Flask 40 Oz http://www.hydroflask.us/
Coach Outlet http://www.coachhandbags.us/
Coach Crossbody Bags http://www.coach-bags.org.uk/
Brooks Running Shoes http://www.brooksshoesoutlet.us/
Giuseppe Zanotti Sale http://www.giuseppe-zanotti.ca/
Jordan Retro 11 http://www.jordan-11.ca/
Powerbeats Pro http://www.beatsstudio3.us/
Fjallraven Kanken http://www.fjallravenkankenbackpack.us.com/
Louboutin Shoes http://www.christian-louboutin.ca/
Fjallraven Bags http://www.fjallraven-kanken.ca/
Off White Shoes http://www.offwhitetshirt.us/
Off White Clothing http://www.offwhitehoodie.us.org/
Karen Millen Dresses http://www.karen-millen.us.org/
Hugo Boss Jeans http://www.hugo-boss.us.org/
Guiseppes http://www.giuseppezanotti.ca/
Bape T Shirt http://www.bapeshirt.us.org/
Ecco Sneakers http://www.eccosneakers.us/
Karen Millen http://www.karenmillendressesuk.co.uk/
Mcm Purse http://www.mcmhandbags.us.com/
Giuseppe Zanotti Heels http://www.giuseppezanotti.us.org/
Ugg Slippers http://www.uggsnowboots.us/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstockcanada.ca/
Yeezy http://www.adidasyeezyshoes.ca/
Reebok Sneakers http://www.reebokshoes.ca/
Adidas Shoes http://www.adidassuperstar.us/
Vibram Boots http://www.vibram-shoes.us.org/
Suicoke Moto Sandals http://www.suicoke.co.uk/
Timberland Work Boots http://www.timberland-boots.ca/
Jimmy Choo Sandals http://www.jimmy-choo.us.com/
Coach Crossbody Bags http://www.coachbagsoutlet.co.uk/
Aldo Shoes Women http://www.aldo.us.com/
Adidas Canada http://www.yeezyadidascanada.ca/
Karen Millen http://www.karenmillen.us.org/
Champion Shoes http://www.championhoodie.us.org/
Fendi Belt http://www.fendishirt.us/
Burberry Bags http://www.burberryshirt.org.uk/
Adidas http://www.adidasshoesoutlet.ca/
Philipp Plein Clothing http://www.philippplein.ca/
Saucony Sneakers http://www.saucony.us.org/
North Face Jacket http://www.northfacejackets.us.com/
Brooks http://www.brooks-shoes.us.com/
Jordan 11 http://www.jordanretro11spacejam.us/
Champion Sweatshirt http://www.championclothing.org.uk/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoes.ca/
Fila Shoes http://www.filatrainers.org.uk/
Birkenstock http://www.birkenstock-canada.ca/
Fila Hoodie http://www.filashoes.ca/
Air Max 97 http://www.air-max.us.org/
Burberry Shirt http://www.burberryshirt.us/
Hugo Boss Sweatshirt http://www.hugoboss.us.org/
Pandora Rings http://www.pandorajewelryofficial.us/
Mont Blanc Pen Refills http://www.mont-blanc.us.org/
Adidas Boost http://www.ultraboost.ca/
Champion Sweatshirt http://www.championshirt.us/
Pandora http://www.pandorajewelry.ca/
Bose Wireless Headphones http://www.bosewirelessheadphones.us.com/
Off White http://www.nikeoffwhiteshoes.us.com/
Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.us.org/
Kate Spade Purses http://www.katespadecanadaoutlet.ca/
Under Armour http://www.underarmour.us.org/
Asics Running Shoes http://www.asicswrestlingshoes.us/
Fila http://www.filadisruptor3.us/
Supreme Shirt http://www.supreme-hoodie.us.org/
Merrell Moab 2 http://www.merrell.us.org/
Golden Goose Sale http://www.goldengoose-sneakers.ca/
Yeezy http://www.yeezyboost350-v2.us/
Vibram 5 Fingers http://www.vibramfivefingershoes.us/
Converse All Star http://www.converse-shoes.ca/
Suicoke Sandals http://www.suicoke.us.org/
Vans Outlet http://www.vanscanada.ca/
Longchamp Handbags http://www.longchamp-bags.org.uk/
Fjallraven Kanken Canada http://www.fjallraven-canada.ca/
Ecco Boots http://www.ecco-boots.ca/
Juicy Couture http://www.juicycouture.org.uk/
Jimmy Choo Boots http://www.jimmychoo.us.org/
Pandora Charms http://www.pandorajewelrywebsite.us/
Skechers Shoes http://www.skechers.us.org/
Pandora Jewelry http://www.pandorashop.us/
Brooks Sneakers http://www.brooksrunningshoes.us.org/
Adidas Yeezy http://www.adidas-yeezy.us.org/
Salvatore Ferragamo Belt http://www.salvatoreferragamoshoesoutlet.us/
Burberry Outlet http://www.burberryscarf.us/
Supreme Backpack http://www.supremehoodie.ca/
Pandora Charms http://www.pandorarings.ca/
Le Coq Sportif Shoes http://www.lecoq-sportif.us/
Nike Shox R4 http://www.nikeshox.us.org/
Ralph Lauren Dresses http://www.ralphlaurendresses.us.com/
Vibram Boots http://www.vibram-shoes.us.org/
Burberry Handbags http://www.burberryshirt.us/
Yeezy Boost 350 http://www.adidasyeezyshoes.ca/
Prada Glasses http://www.prada.us.com/
Stussy Hoodie http://www.stussy.us.org/
Merrell Moab 2 http://www.merrell.us.org/
North Face Jacket http://www.thenorthface.us.org/
Air Max 270 http://www.air-max.us.org/
Ecco Shoes http://www.eccoboots.ca/
Champion Sweatshirt http://www.champion-hoodie.ca/
Aldo Shoes http://www.aldoshoesoutlet.us/
Supreme Clothing http://www.supremetshirt.us/
Pandora Jewelry http://www.pandorashop.us/
Timberland Shoes http://www.timberland-boots.ca/
Fila Hoodie http://www.filashoes.ca/
Off White Belt http://www.offwhite-hoodie.ca/
Beats Headphones http://www.beatsheadphones.ca/
G Star Shirts http://www.gstarclothing.us/
Supreme Shirt http://www.supremehoodie.ca/
Christian Louboutin http://www.louboutinshoes.us.org/
Juicy Couture Handbags http://www.juicycouturesweatsuit.us/
Bape Shirt http://www.bapehoodieonline.us/
Steve Madden Heels http://www.stevemadden-boots.us/
Fitflop Sale http://www.fitflop.us.org/
Nike Lebrons http://www.lebron17shoes.us/
Hogan Sale http://www.hoganshoes.ca/
Uggs For Women http://www.uggsbootsforwomen.us.com/
Yeezy Supply http://www.adidas-yeezy.us.org/
Adidas Yeezy http://www.adidasshoes.us.com/
Steve Madden Heels http://www.stevemadden.us.com/
Fjallraven Kanken Canada http://www.fjallraven-canada.ca/
Pandora Jewelry http://www.pandorajewelryca.ca/
Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlaurenhoodie.org.uk/
Juicy Couture Uk http://www.juicycouture.org.uk/
Woolrich Clothing http://www.woolrichjackets.us/
Bape http://www.bapehoodie.us.org/
The North Face http://www.northface.us.org/
Beats http://www.wirelessbeats.us.com/
Giuseppe Zanotti Canada http://www.giuseppe-zanotti.ca/
Salomon Speedcross http://www.salomons.co.uk/
Adidas Stan Smith http://www.adidassuperstar.us/
Kate Spade Purses http://www.katespadebags.ca/
Yeezy Boots http://www.yeezyonline.us/
Kate Spade Canada http://www.katespadehandbags.ca/
Champion Clothing http://www.championclothing.org.uk/
Vibram Boots http://www.vibram-shoes.us/
Adidas Store http://www.adidas-shoes.ca/
Ed Hardy Hoodies http://www.edhardy-clothing.us/
Golden Goose Sneakers http://www.goldengoosesneakersoutlet.us/
Goyard Bags http://www.goyardbags.us.org/
Uggs For Men http://www.uggs-forwomen.us/
Ultra Boost http://www.adidasultraboost.ca/
Vibram http://www.vibrams.us/
Jordan Retro http://www.jordan11shoes.us/
Vibram Boots http://www.vibramfivefingershoes.us/
Jimmy Choo Sale http://www.jimmy-choo.us.com/
Ecco Boots http://www.ecco-boots.ca/
Bose Speakers http://www.bosewirelessheadphones.us.com/
Balenciaga Mens Sneakers http://www.balenciagasneakers.us.org/
Brooks Beast http://www.brooksrunningshoes.us.org/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.