hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

07. 08. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Honza Pavel Superstar

Martin Škabraha

Série článků a navazující diskuse na Britských listech v souvislosti s úmrtím papeže Jana Pavla II. představuje výmluvnou sondu do atmosféry dnešní doby. Jednou z nejdůležitějších charakteristik globalizované postmoderní společnosti na prahu 21. století je návrat náboženství do veřejného prostoru. Víra přestává být ryze soukromou záležitostí, kterou z ní udělala tradice poosvícenského sekularizovaného státu. Ofenzíva křesťanské pravice v USA, šátková aféra ve Francii, kult Jana Pavla II. a Matky Terezy, Svědkové Jehovovi postávající na každém nádraží, boom "duchovní literatury" často se podobající svého druhu kuchařkám, témata jako eutanázie a potraty, ale též hromadné sebevraždy organizované fanatickými sektami a v neposlední řadě magické dvojčíslí 9/11, kterým vyznačujeme počátek tohoto století, to vše lze považovat za syndromy zmrtvýchvstání Boha, bůžků a model. Vynořuje se pak klíčová otázka: co z těchto syndromů je třeba přijmout jako doklad nedostatečnosti sekulárního pojetí společnosti, spjatého s evropskou modernou, a kde je naopak třeba dědictví sekularizace hájit a nepřipustit odbourání některých principů?

(12. 04. 2005)



Linka na dnes



Československá anarchistická federácia

Dnes už slovutná stará dáma medzi anarchistickými skupinami u nás (ani anarchisti samozrejme nie sú imúnni voči tradičnej chorobe odporcov panujúceho poriadku, t. j. rozdrobenosti). Pekná stránka so širokým obsahom, ktorý sa neobmedzuje sektársky len na „rýdzo anarchistické" témy.


Komentáre
k článku: Strana zelených s r. o. ?
(zo dňa 15.06.2006, autor článku: Pavol Fabian)

Komentár zo dňa: 15.03.2020 00:13:47
Autor: (@)
Titulok:
Skechers http://www.skechersbootsoutlet.us/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinoutletshoes.us/
Official NHL Jersey http://www.nhljerseysshop.us.org/
Jordan 11 Shoes http://www.jordanbasketballshoes.us/
Vibram Five Fingers http://www.vibramfivefingershoes.us/
MLB Store http://www.mlb-jerseys.us.org/
Supreme Shirt http://www.supremetshirt.us/
Bape Hoodie Online http://www.bapehoodieonline.us/
Fendi Dress http://www.fendiclothing.us/
Jimmy Choo Heels http://www.jimmy-choo.us.com/
Red Bottoms http://www.christianlouboutin.us.org/
Puma Shoes http://www.puma-shoes.us/
NHL Jerseys http://www.nhl-jerseys.us.org/
Mizuno Wave Rider http://www.mizunoshoesoutlet.us/
Jordan 13 http://www.jordan11shoes.us/
Coach Handbags http://www.coachbagsoutlet.co.uk/
Fjallraven Kanken Mini http://www.fjallraven-kanken.ca/
Steve Madden Shoes http://www.stevemadden.us.org/
Ralph Lauren Polo Shirts http://www.ralphlaurendresses.us.org/
Vans Shoes http://www.vansslipon.us.com/
Brooks Beast http://www.brooks-shoes.us.com/
Ecco Shoes Outlet http://www.eccoboots.us/
Ecco Boots http://www.eccosandals.us.com/
Yeezy Boots http://www.yeezyadidas.us.org/
Giuseppe Zanotti http://www.giuseppe-zanotti.ca/
Suicoke Moto http://www.suicokes.us/
Mizuno Wave Rider http://www.mizunooutlet.us/
Cartier Bracelet http://www.cartierring.us/
Jordan 11 Space Jam http://www.jordanretro11spacejam.us/
Adidas Superstar http://www.adidasshoes.us.com/
Miu Miu Outlet http://www.miumiuhandbags.us/
NFL Jerseys For Sale http://www.nfljerseysforsale.us.org/
Jordan 1 http://www.jordan-11.ca/
Juicy Couture Velour Tracksuit http://www.juicycouture.org.uk/
Goyard Bags http://www.goyardbags.us.org/
NFL Jerseys http://www.nfljerseysshop.us.org/
Asics Running Shoes http://www.asicswrestlingshoes.us/
Brooks Running Shoes http://www.brooksrunningshoes.us/
Yeezy Shoes http://www.yeezyonline.us/
Salomon Boots http://www.salomon-shoes.ca/
Official MLB Jersey http://www.mlbjerseysstore.ca/
Golden Goose Sneakers http://www.goldengoosesneakersoutlet.us/
Birkenstock http://www.birkenstockcanada.ca/
Fitflop Shoes http://www.fitflopshoessale.us/
Valentino Heels http://www.valentinocanada.ca/
Goyard http://www.goyardwallet.us/
Cheap MLB Jerseys http://www.mlbjerseysstore.us.com/
Off White Hoodie http://www.offwhitetshirt.us/
Ed Hardy Clothing http://www.edhardy-clothing.us/
Ecco Canada http://www.ecco-boots.ca/
Louboutin Trainers http://www.christianlouboutintrainers.co.uk/
Saucony Jazz http://www.sauconys.us/
Fjallraven Backpack http://www.fjallravenkankenbackpack.ca/
Salvatore Ferragamo Shoes http://www.salvatoreferragamoshoesoutlet.us/
Fila http://www.filatrainers.org.uk/
Hydro Flask 40 Oz http://www.hydroflask.us/
Karen Millen Dresses http://www.karen-millen.us.org/
Champion Clothing http://www.championhoodie.us.org/
Wholesale NFL Jerseys http://www.nfljerseysshop.ca/
Stussy Shirt http://www.stussy.us.org/
Ed Hardy Jeans http://www.edhardyshirt.us/
Asics Gel Kayano 25 http://www.asicsrunningshoes.org.uk/
Salomon Hiking Boots http://www.salomonboots.us/
Wholesale NBA Jerseys http://www.basketballjerseys.us.org/
Juicy Couture Handbags http://www.juicycouturesweatsuit.us/
Woolrich Jacket http://www.woolrichjackets.us/
Fitflop Uk http://www.fitflopshoes.org.uk/
Yeezy Shoes http://www.yeezyadidascanada.ca/
Nike Store http://www.airmaxshoes.us/
Bape Shorts http://www.bapeshirt.us.org/
Bottega Veneta http://www.bottegaveneta-bags.us/
NHL Jerseys Wholesale http://www.nhljerseyswholesale.us.org/
Jordan 11 http://www.jordan-11.us.org/
Kate Spade http://www.katespadepurse.us/
Pandora Rings http://www.pandora-rings.ca/
Burberry http://www.burberryscarf.us/
Red Bottom Shoes http://www.louboutinshoes.us.org/
Supreme Clothing http://www.supremeshirt.us.org/
Mont Blanc http://www.montblancs.co.uk/
NFL Shop http://www.nfljerseysstore.us.org/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezy350.us/
Vibram Boots http://www.vibram-shoes.us/
Cheap MLB Jerseys http://www.mlb-shop.us.com/
Champion T Shirt http://www.championshirt.us/
Fila Shoes http://www.filadisruptor3.us/
Nike Running Shoes http://www.nike-shoes.us/
Coach Outlet http://www.coachhandbags.us/
Suicoke Sandals http://www.suicoke.us.org/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoes.ca/
Hydro Flask Stickers http://www.hydroflasks.us.com/
Kate Spade Purses http://www.katespade-bags.co.uk/
Ecco Shoes http://www.eccoshoessale.us/
Powerbeats 3 http://www.wirelessbeats.us.com/
Salvatore Ferragamo Shoes http://www.salvatoreferragamoshoes.us/
Skechers Shoes http://www.skechersshoescanada.ca/
Bape http://www.bape-shirt.us/
Jordan 11 Shoes http://www.newjordansshoes.us/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutin.us.com/
Kate Spade Handbags http://www.katespadecanada.ca/
Champion http://www.championclothing.org.uk/
Asics Gel Kayano http://www.asicsrunningshoesoutlet.us/
Vibram Five Fingers http://www.vibram-shoes.us.com/
MLB Store http://www.mlbjerseysshop.us.org/
Adidas Superstar http://www.adidas-shoes.ca/
Tommy Hilfiger Hoodie http://www.tommyhilfigerjacket.us/
Adidas Stan Smith http://www.adidassuperstar.us/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezy950.us/
Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoesoutlet.us/
Christian Louboutin Heels http://www.redbottoms-louboutin.us/
Suicoke Sale http://www.suicoke.co.uk/
NBA Shop http://www.nbabasketballjerseys.us.com/
Fjallraven Backpack http://www.fjallravenkankenbackpack.org.uk/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstocksandals.us.org/
Brooks Shoes http://www.brooksrunningshoes.us.org/
Ultra Boost 4.0 http://www.adidasultraboost.us/
Fjallraven Kanken http://www.fjallraven-kanken.us/
Miu Miu Handbags http://www.miumius.us/
Official NBA Jersey http://www.nbajerseysshop.us.org/
Wholesale NFL Jerseys http://www.nfljerseyscheap.us.org/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstocksandalssale.co.uk/
Burberry http://www.burberryshirt.us/
NBA Jerseys http://www.nbajerseysstorecanada.ca/
Bape Shark Hoodie http://www.bapehoodie.us.org/
Cheap NFL Jerseys http://www.nfljerseyswholesale.us.org/
Juicy Couture Handbags http://www.juicycouture-tracksuit.us/
Asics Gel Kayano 24 http://www.asics-trainers.org.uk/
Vibram http://www.vibram-shoes.us.org/
Coach Handbags http://www.coachhandbagsoutlet.us/
Burberry Shoes http://www.burberryshirt.org.uk/
Goyard Wallet http://www.goyardbags.ca/
Toms Sale http://www.toms-boots.us/
Steve Madden Heels http://www.stevemadden.us.com/
Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.us.org/
NBA Store http://www.raptorsjersey.ca/
Vans Old Skool http://www.vanscanada.ca/
Official NBA Jersey http://www.nbajerseysstore.us.org/
NBA Store http://www.nbajerseysstore.ca/
Brooks Beast http://www.brooksshoesoutlet.us/
Kate Spade Handbags http://www.kate-spadebags.us/
Christian Louboutin Shoes http://www.louboutin-shoes.us/
Golden Goose Sneakers Sale http://www.goldengoosesneakerscanada.ca/
Ralph Lauren Hoodie http://www.ralphlaurenshirt.co.uk/
Louboutin http://www.christianlouboutinboots.us/
Red Bottom Shoes http://www.louboutin-redbottoms.us/
Official NHL Jersey http://www.nhljerseys.ca/
Official NFL Jersey http://www.officialnflshop.us.org/
Kate Spade Bags http://www.katespadehandbags.ca/
Vibram Five Fingers http://www.vibrams.us/
Yeezy Boots http://www.yeezyboost350-v2.us/
Yeezy 750 http://www.yeezy750.us/
Ecco Boots http://www.eccosneakers.us/
Jimmy Choo Heels http://www.jimmychoo-heels.us/
Under Armour Shirts http://www.underarmour.us.org/
Fila Shoes http://www.filatrainers.co.uk/
Fila Hoodie http://www.filashoes.ca/
Fred Perry Shirt http://www.fredperryshirt.us/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.