hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

07. 08. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Americký sen a Bushov blízkovýchodný budíček

Peter Gowan

V prvej časti poznámok o prednáške Petra Gowana sme si ujasnili, že rozšírenie NATO i Európskej únie je cieľom americkej politiky v Európe. Pravda, rozšírenie EÚ neznamená posilnenie európskej jednoty, iba zväčšenie priestoru jednotného trhu. Politicky má Európu zjednocovať NATO – a zjednocovať ju okolo zámorského Veľkého brata. Úlohou aliancie teda zároveň je predísť akémukoľvek nezávislému vojensko-politickému zjednocovaniu Európanov samotných.

(29. 08. 2003)



Linka na dnes



Participatory Economics

Jeden z modelov ekonomiky, ktorá odmieta „reálny socializmus" i kapitalizmus. Autorom modelu, ktorého znalosť sa vďaka svetovému antikapitalistickému hnutiu začína šíriť po celom svete, sú vydavateľ ZMagazinu Michael Albert a profesor ekonómie na Washingtonskej univerzite Robin Hahnel.


Komentáre
k článku: Strana zelených s r. o. ?
(zo dňa 15.06.2006, autor článku: Pavol Fabian)

Komentár zo dňa: 23.06.2019 02:57:28
Autor: (@)
Titulok:
Harden Vol 3 http://www.hardenvol3.us/
Nike Kyrie http://www.kyrie5-shoes.us/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallraven-kanken.us.org/
Christian Louboutin http://www.redbottomsshoes.us/
Pandora Charms http://www.pandoracanadarings.ca/
Michael Kors Handbags http://www.michaelkors-bags.us/
Pandora Jewelry Official Site http://www.pandora.in.net/
Curry 5 http://www.curry5.ca/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstocksandalssale.us/
Yeezy Shoes http://www.adidasyeezy.ca/
Nike Air Uptempo http://www.nikeuptempo.us/
Salomon Gtx http://www.salomon-boots.us/
Fitflop Shoes http://www.fitflopshoes.us/
Supreme Hoodie http://www.supremehoodie.co.uk/
Salomon Speedcross 4 http://www.salomon.in.net/
North Face Outlet http://www.northfacejacket.us.org/
Yeezy Boost http://www.yeezytrainers.co.uk/
Calvin Klein Underwear http://www.calvinklein.org.uk/
Burberry Scarf http://www.burberrybagsuk.co.uk/
Pandora Bracelet http://www.pandoracanada.ca/
Nike http://www.nikecanadashoes.ca/
New Jordans http://www.jordanshoesoutlet.us/
Pandora http://www.pandorajewelrystore.us/
Cartier Love Ring http://www.cartier.us.org/
Red Bottoms http://www.christianlouboutinredbottoms.us/
Polo Ralph Lauren http://www.ralphlaurenusa.us/
Adidas Yeezy http://www.yeezy-supply.us/
Off White http://www.offwhites.us/
Longchamp Outlet http://www.longchamp-canada.ca/
Champion Clothing http://www.championsweatshirt.us.com/
Fila Shoes http://www.filacanada.ca/
Ferragamo http://www.ferragamocanada.ca/
Karen Millen Sale http://www.karen-millen.co.uk/
Michael Kors Wallet http://www.michaelkorspurse.us/
Birkenstock http://www.birkenstock-sandals.co.uk/
Lebron Shoes http://www.lebron16.ca/
Toms Womens Shoes http://www.toms-shoes.us/
Asics Kayano http://www.asicsrunningshoes.us/
Skechers http://www.skechersoutlet.us/
Lebron http://www.lebron-16.us.org/
Balenciaga Bags http://www.balenciagashoes.ca/
Kate Spade Purses http://www.katespade-purses.us.com/
Pandora Charms http://www.pandoras.us/
Champion Sweatshirt http://www.championhoodie.us.com/
Fjallraven Canada http://www.fjallraven-canada.ca/
Pandora Rings http://www.pandoraus.us/
Coach Outlet http://www.coach-bags.us/
Adidas Shoes http://www.adidas-trainersuk.org.uk/
Swarovski Jewelry http://www.swarovskijewelry.us/
Goyard Bags http://www.goyard-bags.us/
Pandora Earrings http://www.pandoraofficialsite.us/
Nike Air Max http://www.nikeairmaxca.ca/
Fjallraven Kanken http://www.fjallraven.in.net/
Mizuno Wave Rider http://www.mizunoshoes.org/
Nike Kyrie http://www.kyrie5shoes.us/
Yeezy 500 http://www.adidasnmdwomens.us/
Christian Louboutin http://www.louboutinredbottoms.us/
Golden Goose Sneakers Sale http://www.goldengoosesneakers.co.uk/
Supreme Sweatshirt http://www.supremeshirt.us/
Ralph Lauren Outlet http://www.polo-ralphlauren.ca/
Nike Air Max http://www.airmax-2019.us/
Supreme Hoodie http://www.supremes.us.org/
Bape http://www.bape-hoodie.us/
Jimmy Choo http://www.jimmy-chooshoes.us/
Fila High Tops http://www.filashoes.co.uk/
Birkenstock http://www.birkenstockcanadasandals.ca/
Burberry Bags http://www.mulberryhandbags.us/
Golden Goose Shoes http://www.goldengoose-shoes.us/
Karen Millen Dresses http://www.karen-millen.us/
Coach http://www.coachbags.us/
Salomon Speedcross 4 http://www.salomons.us/
Karen Millen Sale http://www.karenmillendresses.co.uk/
Supreme Hoodie http://www.supremeclothings.us.com/
Off White Hoodie http://www.off-white.us.org/
Fila http://www.fila.in.net/
Balenciaga Bags http://www.balenciaga-sneakers.us.org/
Vibram Five Fingers http://www.vibram.us.org/
Jordan Canada http://www.jordanshoes.ca/
Five Finger Shoes http://www.vibram-fivefingers.us/
High Top Vans http://www.vansslipon.us/
Jimmy Choo http://www.jimmychooheels.us/
Coach Handbags http://www.coachbags.co.uk/
Puma Suede http://www.pumacanada.ca/
Jordan Retro 11 http://www.jordan-11.us/
Pandora Jewelry http://www.pandorarings.us/
Giuseppe Zanotti Sale http://www.giuseppezanotti.org.uk/
Fjallraven http://www.fjallraven.us.com/
Coach http://www.coachbagsoutlet.us/
Converse High Tops http://www.converses.us/
Bottega Veneta http://www.bottegavenetas.us/
Nike Air Max 97 http://www.nikeairmax720.us/
Supreme Canada http://www.supreme-canada.ca/
Nike http://www.nikeairmaxoutlet.us/
Longchamp http://www.longchampbags-outlet.us/
Off White Canada http://www.offwhitecanada.ca/
Bvlgari Ring http://www.bvlgaris.us/
KD 11 Shoes http://www.kd11.ca/
Asics Kayano http://www.asicsoutlet.us/
Nike Shoes http://www.airmax-720.us/
Bape Shark Hoodie http://www.bapecanada.ca/
ED Hardy Shirt http://www.edhardyclothing.us/
Giuseppe Zanotti Heels http://www.giuseppeshoes.us.org/
Skechers Boots http://www.skechersshoes-outlet.us/
Birkenstock Outlet http://www.birkenstock-sale.us/
Converse http://www.conversecanada.ca/
Air Jordan http://www.jordan11.org.uk/
High Top Vans http://www.vansshoesoutlet.us/
Red Bottom Shoes http://www.christianlouboutin-shoes.us/
Champion Sweater http://www.champion-canada.ca/
Longchamp Backpack http://www.longchampbackpack.us/
Champion http://www.championhoodie.co.uk/
MCM http://www.mcmbags.us/
Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlauren-polo.us/
Nike KD http://www.kd-11.us.org/
Vans Shoes Canada http://www.vanscanada.ca/
Goyard Canada http://www.goyardcanada.ca/
Ecco Shoes http://www.eccoshoessandals.us/
Bape Shirt http://www.bapeshirt.us/
Birkenstock http://www.birkenstock-canada.ca/
Red Bottom Shoes http://www.redbottoms.us.com/
Adidas Stan Smith http://www.adidasboost.us/
Red Bottom Shoes http://www.redbottomlouboutinshoes.us/
Mont Blanc Pens http://www.mont-blancpens.us/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezyboost350v2.us.com/
Golden Goose Sale http://www.goldengooses.us.org/
Fitflop Sale http://www.fitflopsandals.us/
Balenciaga Shoes http://www.balenciagatrainers.co.uk/
Pandora Charms http://www.pandoracanadas.ca/
Adidas Canada http://www.adidascanadashoes.ca/
Hydro Flask http://www.hydroflask.us.org/
Salvatore Ferragamo Shoes http://www.ferragamo.in.net/
Adidas Ultra Boost http://www.adidasultraboost.us.com/
Clarks UK http://www.clarksshoes.org.uk/
Air Max http://www.nikeairmax-uk.co.uk/
Fjallraven Bags http://www.fjallraven.us.org/
Kate Spade Purses http://www.katespadecanada.ca/
Balenciagas http://www.balenciagasneakers.us/
Louboutin Shoes http://www.louboutinredbottomshoes.us/
New Balance http://www.newbalanceshoes.us/
Fjallraven Kanken http://www.fjallraven.org.uk/
Nike Air Max http://www.airmax2019.us/
Yeezy Shoes http://www.yeezy-boost.co.uk/
Suicoke Sale http://www.suicoke.us/
Coach http://www.coachbags.ca/
Christian Louboutin http://www.louboutintrainers.co.uk/
Fjallraven Kanken http://www.fjallravenkanken.us.com/
Giuseppe Zanotti Shoes http://www.giuseppeshoes.us/
Kate Spade Purses http://www.katespadebags.ca/
Asics Running Shoes http://www.asicscanada.ca/
Curry 5 http://www.curry5shoes.us.org/
Balenciaga Shoes http://www.balenciagas.us/
A Bathing Ape http://www.bapehoodie.co.uk/
Fred Perry Shoes http://www.fredperry.us.org/
Polo Ralph Lauren http://www.ralph-laurencanada.ca/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstockuk.org.uk/
Bape Sweatshirt http://www.bape.org.uk/
Fitflop Sandals http://www.fitflop.org.uk/
Hydro Flask Stickers http://www.hydro-flask.us/
Converse Sale http://www.converse-uk.co.uk/
Nike Air Max 95 http://www.airmax-270.co.uk/
Adidas Shoes For Men http://www.adidas-outlet.ca/
Vans Slip On http://www.vansoldskool.org.uk/
Birkenstock http://www.birkenstockoutlet.us/
Golden Goose Shoes http://www.goldengoosesneakers.ca/
Nike Shox http://www.nikeshoxwomen.us/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.