hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

13. 08. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuAko sa nedožiť pokojnej staroby

Michal Polák

Bez toho, aby si to drvivá väčšina obyvateľov Slovenska uvedomovala, urobili poslanci NR SR minulý týždeň ďalší krok na ceste do neoliberálneho „raja“. Ženy zrejme rozhorčilo posunutie veku ich odchodu do dôchodku. To je však v novom zákone iba vrchol ľadovca. Jeho schválením totiž poslanci napísali drobné a, na ktoré padá tieň obrovského B - dôchodkovej reformy.

(05. 06. 2002)Linka na dnesThe Heterodox Economics Portal

Brána k rôznym zdrojom „heterodoxnej" ekonómie - teda širokého disidentského hnutia zápasiaceho so stredným prúdom, ktorý sa bežne vyučuje na vysokých školách. Odkazy na feministické, inštitucionálne, marxistické, post-keynesiánske a ďalšie ekonomické časopisy, školy i jednotlivých vedcov.


Komentáre
k článku: ProtestFest 2oo5 v Brně
(zo dňa 21.04.2005, autor článku: )

Komentár zo dňa: 16.05.2011 16:07:41
Autor: linrey (jroewiy@gmail.com)
Titulok: http://www.vb2c.com
http://www.dedhardy.com/ Ed Hardy Australia;http://www.embtshoes.com/ mbt shoes clearance;http://www.woodenbeadshop.com/ prayer beads;http://www.mbttshoes.com/ mbt zapatos;http://www.mbtvshoes.com/ mbt shoes clearance;http://www.vibramfivefingern.com/ five fingers shoes;http://www.clouboutinsales.com/ christian louboutin sale;http://www.vibramfivefingerz.com/ five finger shoes;http://www.louboutinsshoes.com/ louboutin sale;http://www.brandjeansonline.com/ true religion outlet;http://www.lagunabeachjeansonline.com/ Laguna Beach Jeans;http://www.lagunabeachjeanssales.com/ Laguna Beach Jeans;http://www.brandjeanssales.com/ true religion jeans on sale;http://www.flatironsales.com/ flat iron;http://www.chanel-coach.com/ coach purses;http://www.monclerjacketus.com/ Moncler Jackets;http://www.slendertoneabbelts.com/ ab belt;http://www.tiffanyandcos.com/ tiffany and co;http://www.jersey-sport.com/ discount jerseys sale;http://www.tide-blog.com/ ed hardy;http://www.vb2c.com/ wholesale Jordan shoes;http://www.trades-blog.com/ ugg boots;http://www.shops-blog.com/ coach handbags;http://www.chanel-gucci.com/ chanel handbags

Reakcia na komentár
"http://www.vb2c.com"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.