hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

04. 08. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Vyhlásenie Ľuba Romana je nemorálne

Ľudia proti rasizmu

Občianske združenie Ľudia proti rasizmu ostro kritizuje vyhlásenia bratislavského župana Ľuba Romana v súvislosti s vraždou študenta Daniela Tupého na Tyršovom nábreží.

(11. 11. 2005)



Linka na dnes



Rifondazione comunista

Je až bolestne neuveriteľné, že talianska Strana komunistickej obnovy a naša KSS patria do tej istej politickej „rodiny" - ale koniec koncov, aj ku kresťanstvu sa hlásia na jednej strane bosonohí latinskoamerickí kňazi žijúci v chudobe a s chudobou a na druhej strane zase fašistickí pohrobkovia Hlinkovej gardy... Partito rifondazione comunista skutočne nie je komunistickou stranou na ten štýl, na aký sme u nás zvyknutí. Je jednou z najdôležitejších predstaviteliek „tretej ľavice" (t. j. ani sociálnodemokratickej, ani starokomunistickej) - a možno-možno dokonca jednou z lastovičiek ľudskejšej budúcnosti... Uvidíme.


Komentáre
k článku: Osamělý bojovník František Kriegel
(zo dňa 24.08.2004, autor článku: Leoš Kyša)

Komentár zo dňa: 29.05.2020 22:48:49
Autor: (@)
Titulok:
Mizuno Running Shoes http://www.mizuno-shoes.us.org/
Vans Shoes http://www.vansshoes.ca/
Red Bottom Shoes http://www.christianlouboutin.us.com/
Steve Madden Shoes http://www.stevemadden.us.com/
Air Max http://www.nikeshoescanada.ca/
Jimmy Choo Heels http://www.jimmychoo.us.org/
Ed Hardy http://www.edhardy-clothing.us/
Golden Goose Shoes http://www.goldengoosesneakersoutlet.us/
Skechers Shoes http://www.skechers.us.org/
Polo Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlaurendresses.us.org/
Vans http://www.vansslipon.us.com/
The North Face http://www.thenorthface.us.org/
Fila Outlet http://www.filashoesoutlet.us.com/
Pandora Canada http://www.pandoracanada-jewelry.ca/
Bose Bluetooth Headphones http://www.bosewirelessheadphones.us.com/
Pandora http://www.pandorarings.ca/
Coach Crossbody Bags http://www.coachbagsoutlet.co.uk/
Toms Shoes http://www.toms-boots.us/
Stephen Curry Shoes http://www.curry7.us.com/
Miu Miu Shoulder Bags http://www.miumiuhandbags.us/
Golden Goose Sneakers http://www.goldengoosesneakerssale.us.org/
Golden Goose http://www.goldengoosesneakerscanada.ca/
North Face Backpack http://www.northfacejackets.us.com/
Champion Shoes http://www.champion-hoodie.co.uk/
Ecco Canada http://www.eccoshoescanada.ca/
Saucony http://www.saucony.us.org/
Converse High Tops http://www.converse-shoes.ca/
Armani Clothing http://www.armanishoes.us/
Kyrie Shoes http://www.kyrie6.us.org/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutinshoes.ca/
Balenciaga http://www.balenciagacanada.ca/
Kate Spade Purses http://www.katespadepurse.us/
Fila http://www.filaclothing.us.com/
Kate Spade Backpack http://www.katespade-bags.co.uk/
Jordan Retro http://www.jordan11shoes.ca/
Ugg Boots http://www.ugg-canada.ca/
Juicy Couture Tracksuit http://www.juicycouturesweatsuit.us/
Skechers Shoes http://www.skechers-shoes.us.org/
Balenciaga Sneakers http://www.balenciagasneakers.us.org/
Golden Goose Sale http://www.goldengoosesale.us.com/
Brooks Outlet http://www.brooks-shoes.us.com/
Salomon Hiking Boots http://www.salomons.co.uk/
Hugo Boss Jeans http://www.hugoboss.us.org/
Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.us.org/
Yeezy Boost 350 http://www.yeezyboost350-v2.us/
Ralph Lauren http://www.ralphlaurendresses.us.com/
Philipp Plein T Shirt http://www.philippplein.ca/
Le Coq Sportif Sneakers http://www.lecoq-sportif.us/
Bose Bluetooth Speaker http://www.bosespeakers.ca/
Aldo Outlet http://www.aldoshoesoutlet.us/
Adidas Superstar Womens http://www.adidassuperstar.us/
Salomon Boots http://www.salomonboots.us/
North Face Jacket http://www.northface.us.org/
Champion Shirt http://www.championshirt.us/
Jordan Retro http://www.jordanretro11spacejam.us/
Yeezy Shoes http://www.yeezyadidascanada.ca/
Nike Running Shoes http://www.nike-shoes.us/
Beats http://www.beatsheadphones.ca/
Brooks Shoes http://www.brooksshoes.org.uk/
Nike Shox Women http://www.nikeshox.us.org/
Pandora Jewelry http://www.pandorajewelrywebsite.us/
Bape Hoodie http://www.bapehoodie.us.org/
Golden Goose Canada http://www.goldengoose-sneakers.ca/
Burberry Belt http://www.burberryshirt.us/
Ecco http://www.eccoboots.us/
Coach Purses http://www.coachbagscanada.ca/
Supreme Sweatshirt http://www.supremetshirt.us/
Fila Trainers http://www.filatrainers.co.uk/
Christian Louboutin Shoes http://www.louboutinredbottomsshoes.us/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallraven-kanken.us/
Fjallraven Backpack http://www.fjallraven-canada.ca/
Juicy Couture http://www.juicycouture.org.uk/
Fitflop Sale http://www.fitflopshoessale.us/
Adidas Canada http://www.adidasshoesoutlet.ca/
Bape T Shirt http://www.bapeshirt.us.org/
Off White http://www.offwhitetshirt.us/
Jordan Shoes http://www.jordan-11.ca/
Adidas Shoes For Men http://www.adidas-shoes.us.org/
Fitflop Shoes http://www.fitflop.us.org/
Jimmy Choo http://www.jimmy-choo.us.com/
Birkenstock Clogs http://www.birkenstock-sandals.ca/
Birkenstock http://www.birkenstock-shoes.ca/
Kate Spade http://www.katespadecanada.ca/
Yeezy Boots http://www.adidasyeezy.us.org/
Kate Spade http://www.katespadehandbags.ca/
Clarks Shoes Canada http://www.clarksshoescanada.ca/
Supreme Shirt http://www.supreme-hoodie.us.org/
Vibram 5 Fingers http://www.vibramshoes.us.org/
Cartier Ring http://www.cartierring.us/
Bvlgari Earrings http://www.bvlgaricanada.ca/
Lebrons 15 http://www.lebron17shoes.us/
Supreme Shirt http://www.supreme-hoodie.ca/
Aldo Shoes Men http://www.aldo.us.com/
Salvatore Ferragamo Belt http://www.salvatore-ferragamo.ca/
Pandora Charms http://www.jewelry-pandora.us.com/
Le Coq Sportif Shoes http://www.lecoqsportifshoes.us/
Jordan Space Jams http://www.jordanshoes.ca/
Bose Canada http://www.bosesoundlink.ca/
Wireless Beats http://www.beatsstudio3.us/
Fila Sneakers http://www.filashoes.ca/
Louboutin http://www.louboutin-redbottoms.us/
Adidas Yeezy http://www.yeezyadidas.us.org/
Champion Sweatshirt http://www.championhoodie.us.org/
Uggs On Sale http://www.uggs-forwomen.us/
Mont Blanc Ballpoint Pen http://www.montblancs.co.uk/
Pandora Canada http://www.pandoracanada.ca/
Goyard Wallet http://www.goyardbags.us.org/
Under Armour Outlet http://www.underarmour.us.org/
Fjallraven Kanken http://www.fjallravenkankenbackpack.org.uk/
Converse Shoes Canada http://www.converse-shoes.us.org/
Supreme Clothing http://www.supremehoodie.ca/
Champion Hoodie http://www.champion-hoodie.ca/
Coach Purses http://www.coach-bags.us.com/
Nike Canada http://www.nikecanadaairmax.ca/
Mcm Handbags http://www.mcmhandbags.us.com/
Hydro Flask http://www.hydroflasks.us.com/
Hogan Shoes Outlet http://www.hoganshoes.ca/
G Star Shirts http://www.gstarclothing.us/
Ultra Boost http://www.adidasultraboost.ca/
Burberry Shirt http://www.burberryscarf.us/
Fendi Shoes http://www.fendishirt.us/
Off White T Shirt http://www.offwhitehoodie.us.org/
Suicoke Sandals http://www.suicoke.us.org/
Ecco Shoes http://www.eccosneakers.us/
Pandora Charms http://www.pandorajewelryca.ca/
Nmd Shoes http://www.nmdshoes.us.com/
Nike Air Max http://www.nike-outlet.ca/
Louboutin http://www.christianlouboutinboots.us/
Mont Blanc http://www.mont-blanc.us.org/
Coach http://www.coachhandbags.us.com/
Jordan Retro http://www.jordanshoes.us.org/
Nike Off White http://www.nikeoffwhiteshoes.us.com/
Ecco Sandals http://www.eccoshoessale.us/
Bape http://www.bapecanada.ca/
Brooks Womens Shoes http://www.brooksrunningshoes.us.com/
Fjallraven http://www.fjallravenkankenbackpack.ca/
Bose Soundlink http://www.bosespeakers.co.uk/
Jordan 11 Shoes http://www.jordan11shoes.us/
Juicy Couture Bags http://www.juicycouturetracksuit.us.com/
Vibram Boots http://www.vibrams.us/
Hydro Flask 32 Oz http://www.hydroflasks.us.com/
Pandora Charms http://www.pandorarings.ca/
Hydro Flask 32 Oz http://www.hydroflaskcanada.ca/
Fitflop Shoes http://www.fitflopshoessale.us/
Balenciaga http://www.balenciagacanada.ca/
Ugg http://www.uggsnowboots.us/
Off White Belt http://www.offwhite-hoodie.ca/
Golden Goose Sneakers Sale http://www.goldengoose-sneakers.ca/
Bape Hoodie Online http://www.bapehoodieonline.us/
Champion Hoodie http://www.championhoodie.us.org/
Bape http://www.bapeshirt.us.org/
Salomon Shoes http://www.salomonboots.us/
Ferragamo http://www.ferragamoshoessale.us/
Polo Ralph Lauren http://www.ralphlaurenoutlet.ca/
Giuseppe Zanotti Canada http://www.giuseppe-zanotti.ca/
Longchamp Bags http://www.longchamp-bags.org.uk/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.