hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

06. 08. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuOtvorený list SMERu

Vážení členovia predsedníctva strany SMER - sociálna demokracia,

ako občania, ktorým záleží na dodržiavaní sociálnych práv v Slovenskej republike, sme privítali víťazstvo ľavice v parlamentných voľbách. Domnievame sa, že rany, ktoré spôsobila doterajšia vláda väčšine občanov, treba vyliečiť a novým zabrániť. Neznamená to nič iné ako vrátiť sa k štandardom bežným v západnej Európe. Slovensko má šancu urobiť dôležitý krok k obnoveniu otvorenej spoločnosti, kde už nebude možné oponenta iba onálepkovať, zosmiešniť a zahriaknuť, ale bude s ním nutné poctivo a slušne diskutovať. K štandardom takejto spoločnosti však v žiadnom prípade nepatrí účasť krajnej pravice vo vláde.

(27. 06. 2006)Linka na dnesEgon Matzner

Nedávno predčasne zosnulý profesor Matzner (manžel bývalej rakúskej veľvyslankyne na Slovensku) sa vo svojej práci zaoberal dôsledkami monopolárneho svetového poriadku, globalizáciou kapitálových trhov a privatizáciou. Bol jedným z mála predstaviteľov „oficiálnej ľavice", ktorí nepodľahli presvedčeniu, že vyhrať sa dá len opustením princípov.


Komentáre
k článku: Tvrdou rukou
(zo dňa 05.08.2004, autor článku: Chris Floyd)

Komentár zo dňa: 16.11.2019 05:27:55
Autor: (vasves@bk.ru)
Titulok:

Äîáđűé äĺíü, ďîäńęŕćčňĺ ďîćŕëóéńňŕ ńîâěĺńňčě ëč ÓĘĎ-66 ń äîěîôîíîě Marshal: Çäđŕâńňâóéňĺ! Íŕäî óçíŕâŕňü ęŕęîé ęîěěóňŕňîđ óńňŕíîâëĺí. Óňî÷íţ ó ęîíńüĺđćŕ. Ŕ ęŕęčĺ îáű÷íî áűâŕţň? Öčôđîâîé čëč ęîîđäčíŕňíűé Ńďŕńčáî, óňî÷íţ Äîáđűé äĺíü! Óňî÷íčë ďî ęîěěóňŕňîđó, îí öčôđîâîé. Ę ňŕęîěó ďîäîéäĺň? Äîáđűé äĺíü! Çíŕ÷čň íĺ ďîäîéäĺň č ŕëüňĺđíŕňčâű ďîęŕ íĺň. Č íčęŕęîé ďĺđĺőîäíčę íĺ ďîěîćĺň? Ę ńîćŕëĺíčţ íĺň! Ďîí˙ňíî, ńďŕńčáî Íĺ çŕ ÷ňî

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.