hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

18. 01. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuZa názor na cirkev - na políciu?!

Štefan Szilva

Vo štvrtok 11.9. ráno o 6:15 boli zaistení dvaja vylepovači plagátov, ktorí takto propagovali zhromaždenie vyzývajúce k otvorenej diskusii o nátlaku a vplyve cirkví i korporácií na spoločnosť. Táto akcia sa má uskutočniť 27.9. v Bratislave na Námestí SNP od 13. hodiny a je už viac ako týždeň riadne nahlásená ako verejné zhromaždenie na Miestnom úrade Staré mesto. Jej cieľom je poukazovať na previazanosť peňazí, moci a nátlaku na spoločnosť.

(12. 09. 2003)Linka na dnesEjército Zapatista de Liberacion Nacional (EZLN)

...čiže Zapatova armáda národného oslobodenia. Keď v sedemdesiatych rokoch dorazili do Chiapas - najchudobnejšej oblasti Mexika - marxistickí aktivisti, sotva čakali, že nielenže neobrátia miestnych Indiánov na svoju vieru, ale že to dopadne akosi naopak... Zapatisti dali svoju existenciu svetu na známosť v roku 1994 povstaním, ktorým sa začala „prvá postmoderná revolúcia" - revolúcia, ktorá síce chce zmeniť svet, ale nesnaží sa pritom uchopiť moc. Do pozornosti treba odporúčať ešte skvostné zbierky vyhlásení EZLN a spisby Subcomandante Marcosa, hovorcu zapatistov. Viac o zapatistoch v kyberpriestore hovorí táto stránka.


Komentáre
k článku: Tvrdou rukou
(zo dňa 05.08.2004, autor článku: Chris Floyd)

Komentár zo dňa: 24.10.2019 07:16:08
Autor: (petrichenkovavalentina@yandex.ua)
Titulok:
Đŕçđŕáîň÷čęč ńŕéňîâ<br> Ńîçäŕíčĺ ńŕéňîâ, đŕçđŕáîňęŕ đŕçíűő web ďđčëîćĺíčé, âĺđńňęŕ âčňđčí ěŕăŕçčíŕ č ĺůĺ ěíîăčĺ ňűń˙÷č<br>ŕęňóŕëüíűő çŕęŕçîâ ďî đŕáîňĺ äë˙ ňĺő, ęňî ňĺńíî ńâ˙çŕí ń IT-ńôĺđîé.<br>Ó íŕń âńĺăäŕ âű íŕéä¸ňĺ ňîëüęî ńâĺćčĺ č đĺŕëüíűĺ çŕďđîńű.<br>Âńĺăäŕ ěîćíî Íŕéňč ăîňîâűő ęëčĺíňîâ çäĺńü , ęîňîđűĺ ćĺëŕţň îďëŕňčňü âŕřó đŕáîňó - ýňî âńĺăî íĺńęîëüęî ěčíóň!
[url=http://bit.do/fdAMp]Çŕđáîňîę áĺç ďđîáëĺě, ďîëó÷čňĺ áĺńďëŕňíî ňĺńňîâóţ ďîäďčńęó. [/url]

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.