hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

24. 01. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuSlovensko:
od národného kapitalizmu k liberalizmu EÚ

Michal Polák

Srdcom slovenskej politiky je dnes jedno veľké tajomstvo. Tajomstvo, ktoré sa žiadny zo zasvätených neodváži verejnosti prezradiť. Ak by totiž väčšina obyvateľstva tušila, ako sa veci v skutočnosti majú, mohlo by to mať nedozierne následky. Porušme však nepísanú dohodu našej politickej „elity“ a povedzme si pravdu: Transformácia na Slovensku sa skončila.

(03. 05. 2004)Linka na dnesMarathon

Český internetový časopis snažiaci sa na hlboko odbornej úrovni zaoberať jednak krachom sovietskeho systému a jednak východiskami pre budúcnosť. Jeho základným presvedčením je podľa všetkého viera v nutnosť spojenia marxizmu a trhovej ekonomiky.


Komentáre
k článku: Chceš sa stať vrahom? Pohoda!
(zo dňa 12.07.2004, autor článku: Michal Polák)

Komentár zo dňa: 12.07.2004 23:04:23
Autor: mafo (mafo@szm.sk)
Titulok: matej polák for president
Milý absolvent kvalitnej Londýnskej školy.Ďakujem Ti za všetkých obmedzených Slovákov,Čechov,Holanďanov,Nemcov,Britov a ešte neviem koho kto navštevuje Pohodu pravidelne, že si nám otvoril oči!.Doteraz som si myslel, že tento festival je o dobrej nálade,pohode a spolupatričnosti medzi mladými ľuďmi, ktorí pochádzajúc a prichádzajúc z rôznych častí Európy a sveta dávajú rok čo rok do frňáku všetkým tým,čo tak radi svet delia na červený,zelený,pravý,ľavý,pacifistický a militantný atď.Zabudol som však , že ak chcem byť dobrý Európan , môžem ísť len na ten festival v mojom meste, ktorý sa koná v tebou odobrených priestoroch.Nie, ty určite nikomu nebrániš ísť na fest tam,kde chce, len zabúdaš, že podobné žvásty (neuraz sa , ale bez ohľadu na Tvoje CV sa tomuto inak povedať nedá) čítajú aj teenageri, ktorí sa chytia hneď nenávisti voči všetkému čo súvisí s armádou.Mimochodom tiež som nebol na vojne (civilka), ale nekydám na tých, ktorí Ti možno raz (dúfam, že nebude treba) zachránia prdel, aby si mohol pplodiť ďaľšie nádherné myšlienky podobné tým z Tvojho článku.


S úctou nevojak Mafo

Reakcia na komentár
"matej polák for president"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.