hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

06. 08. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuBezdomovectvo - sociálny problém alebo zločin?

Prespávanie na verejných priestranstvách sa podľa návrhu novely Zákona o priestupkoch, ktorú pripravilo Ministerstvo vnútra SR, môže sankcionovať sumou až do 3000 Sk. Táto novela by medzi páchateľov priestupkov zaradila okrem ľudí bez domova aj ľudí, ktorí stanujú v lese alebo prespávajú na poli.

(04. 08. 2005)Linka na dnesSedmá generace

Mesačník českého Hnutí Duha. Časopis zachováva primeranú rovnováhu medzi praktickými, každodennými problémami a hlbšími teoretickými otázkami. Asi to najkvalitnejšie, čo sa v česko-slovenskom priestore v rámci environmentalizmu a sociálnej ekológie vydáva.


Komentáre
k článku: Chceš sa stať vrahom? Pohoda!
(zo dňa 12.07.2004, autor článku: Michal Polák)

Komentár zo dňa: 12.07.2004 14:44:15
Autor: Miro (@)
Titulok: Je to v Pohode?
Nahodou som zasurfoval na tuto stranku a videl som to co sa hovori robit z komara slona. Viete kde bude pohoda? Predsa na letisku! A komu patri to letisko? Predsa armade SR. Takze to je asi hlavna podstata spoluprace. No a asi tam budu aj nejaki vojaci starajuci sa o to, aby sa neprelinalo verejne vyuzivanie vojenskeho priestoru a civilnej akcie. A ze tam bude aj vojenska hudba? Zda sa mi to skor ako dobry recesisticky napad, nie ako propagacia armady. Myslite, ze niekto po tom, ako ich bude pocut zatuzi ist bojovat alebo aspon vstupit do profesionalizovanej armady? Neviem zdal sa mi tento clanok velmi narychlo spisany a moze na mnohych posobit ako to co som uviedol na zaciatku - nafukovanie komara do pekneho velkeho gumoveho slona.

Reakcia na komentár
"Je to v Pohode?"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.