hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

17. 11. 2019 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Neonacisti útočili na východe Slovenska

Priama akcia

V noci z 1. na 2. septembra 2006 sa stalo Humenné nevyhovujúcim miestom pre všetkých ľudí, ktorí sa svojím štýlom obliekania, účesom, či hudobným cítením nejakým spôsobom odlišujú. Do piatkovej noci sa mohlo zdať, že je všetko v našom meste v poriadku. Napríklad o nejakých násilnostiach s fašistickým motívom by vás možno ani nenapadlo premýšľať. A predsa...

(06. 09. 2006)



Linka na dnes



Aspekt

Veľmi kvalitný feministický mesačník, ktorý možno dokonca na svoju vysokú úroveň na Slovensku dopláca. Napriek rozšírenému nepochopeniu feminizmu (alebo skôr feminizmov) sa nebojí a vytrvalo otvára otázky týkajúce sa ženského hnutia.


Komentáre
k článku: Plánujeme pokojný protest
(zo dňa 28.05.2004, autor článku: Stop natizmu!)

Komentár zo dňa: 29.08.2019 00:20:21
Autor: (@)
Titulok:
Air Vapormax Plus 2018 http://www.nikeairmax2019.us/air-vapormax-plus-2018_4425.html
Nike Shoes 2019 For Girls http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-shoes-2019-for-girls_5449.html
Mens Nike Air Vapormax http://www.nike-trainersuk.co.uk/mens-nike-air-vapormax_7370.html
Nike Stefan Janoski Max Mid http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-stefan-janoski-max-mid_8892.html
Discontinued Ugg Boots http://www.uggbootsonsale.us/discontinued-ugg-boots_2557.html
New Yeezy 350 http://www.yeezyadidas-shoes.us/new-yeezy-350_2523.html
Adidas Clearance Store http://www.yeezy-adidas.us/adidas-clearance-store_10353.html
Nike Womens Odyssey React http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-womens-odyssey-react_6679.html
Nike Stanford Mall http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-stanford-mall_4358.html
Nike Free Rn Motion http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-free-rn-motion_6129.html
Nike Air Max Red And White http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-red-and-white_7171.html
Ultra Boost Triple Black 2019 http://www.yeezytrainers.org.uk/ultra-boost-triple-black-2019_3049.html
Yeezy Boost Kid Sizes http://www.yeezyadidas-shoes.us/yeezy-boost-kid-sizes_5931.html
Adidas Dragon Navy http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-dragon-navy_6180.html
Nike Viper http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-viper_3776.html
Nike Tavas Black http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-tavas-black_5584.html
Nike London http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-london_2602.html
Nike Skyelux http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-skyelux_8040.html
Nike Air Max Parra http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-parra_4956.html
Asics Gel Foundation http://www.asicstrainers.us/asics-gel-foundation_3810.html
New Ultra Boost http://www.yeezyadidas-shoes.us/new-ultra-boost_5213.html
Nmd R1 Bred http://www.yeezyadidas-shoes.us/nmd-r1-bred_3803.html
Asics Gel Nimbus 16 Mens http://www.asicstrainers.us/asics-gel-nimbus-16-mens_3960.html
Vapormax Plus http://www.nike-trainersuk.co.uk/vapormax-plus_5526.html
Adidas Coupon Code 2019 http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-coupon-code-2019_5700.html
Closed Toe Birkenstocks http://www.birkenstock-uk.org.uk/closed-toe-birkenstocks_2229.html
Adidas Eqt Running http://www.yeezy-adidas.us/adidas-eqt-running_12164.html
Nike Air Max 270 Id http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-270-id_3090.html
Nmd Sale http://www.yeezytrainers.org.uk/nmd-sale_3869.html
Authentic Uggs http://www.uggbootsonsale.us/authentic-uggs_2448.html
Buy Yeezy Boost 350 http://www.yeezyadidas-shoes.us/buy-yeezy-boost-350_6056.html
Asics Gel Solution Speed http://www.asicstrainers.us/asics-gel-solution-speed_3381.html
Pandora Fleur De Lis Charm http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-fleur-de-lis-charm_3053.html
Yeezy X Supreme http://www.yeezyadidas-shoes.us/yeezy-x-supreme_5639.html
Nike Air Max 270 Orange http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-270-orange_5789.html
Stan Smith Black And White http://www.yeezytrainers.org.uk/stan-smith-black-and-white_6051.html
Air Max Vm http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-max-vm_6456.html
Nike Air Force 1 Mens Sale http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-force-1-mens-sale_4056.html
Nmd Runner Pk http://www.yeezyadidas-shoes.us/nmd-runner-pk_3758.html
Nike Free Rn 2019 Fit http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-free-rn-2019-fit_6946.html
How To Get Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezyadidas-shoes.us/how-to-get-yeezy-boost-350-v2_5511.html
Nike Air Max 90 Yellow http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-air-max-90-yellow_7305.html
Ultra Boost Womens Pink http://www.yeezyadidas-shoes.us/ultra-boost-womens-pink_5439.html
Y3 4D http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-outlet-london_7343.html
Birkenstock Footprints http://www.birkenstocksandalsshoes.us/birkenstock-footprints_2458.html
Wotherspoon Air Max http://www.nikeairmax2019.us/wotherspoon-air-max_5196.html
Nike Product Voucher http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-product-voucher_3334.html
Cuba Pandora Charm http://www.pandorajewelryrings.us/cuba-pandora-charm_2211.html
Asics Gt 2000 4 Mens http://www.asicstrainers.us/asics-gt-2000-4-mens_4098.html
Adidas Torsion Zx Flux http://www.yeezy-adidas.us/adidas-torsion-zx-flux_8148.html
Nike Free 2019 Black http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-free-2019-black_6597.html
Stan Smith High Tops http://www.yeezytrainers.org.uk/stan-smith-high-tops_6179.html
New Collection Nike Shoes 2019 http://www.nikeairmax2019.us/new-collection-nike-shoes-2019_3936.html
Adidas Supernova Glide 9 http://www.yeezy-adidas.us/adidas-supernova-glide-9_8954.html
Adidas Originals Running Shoes http://www.yeezy-adidas.us/adidas-originals-running-shoes_7915.html
Nike 5.0 Shoes http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-50-shoes_3751.html
Adidas Size 4 http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-size-4_4717.html
Adidas Flux White Mens http://www.yeezytrainers.org.uk/all-white-stan-smith-womens_7373.html
Toddler Nike Shoes Clearance http://www.nikeairmaxshoes.us/toddler-nike-shoes-clearance_4736.html
Nike Fl Rue http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-fl-rue_4120.html
Vapormax Plus Mens http://www.nike-trainersuk.co.uk/vapormax-plus-mens_6138.html
Adidas Spiderman http://www.yeezy-adidas.us/adidas-spiderman_12042.html
Air Max 95 Essential Black http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-max-95-essential-black_6226.html
Air Max 2019 Day http://www.nikeairmax2019.us/air-max-2019-day_3429.html
Nike Air Force Obj http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-air-force-obj_4724.html
Vapormax Sale http://www.nikeairmax2019.us/vapormax-sale_5477.html
Nike Lunarglide Shoes http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-lunarglide-shoes_6583.html
Adidas Zx Flux Green http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-zx-flux-green_5541.html
Kids Jordan Trainers http://www.jordanretro11shoes.us/kids-jordan-trainers_3863.html
Nike Air Vapormax Grade School http://www.nikeairmax2019.us/nike-air-vapormax-grade-school_6081.html
Nike Duo Sandals http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-duo-sandals_3352.html
Asics Ahar http://www.asicstrainers.us/asics-ahar_3602.html
Nike Air 2018 http://www.nikeairmax2019.us/nike-air-2018_4402.html
Nike Free 4.0 Flyknit Mens http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-free-40-flyknit-mens_7722.html
Baby Yeezy Shoes http://www.yeezyadidas-shoes.us/baby-yeezy-shoes_2242.html
Nike Roshe Wolf Grey http://www.nikeairmax2019.us/nike-roshe-wolf-grey_6866.html
Yeezy Trainers Uk http://www.yeezytrainers.org.uk/yeezy-trainers-uk_2891.html
Adidas Outlet Troutdale http://www.yeezy-adidas.us/adidas-outlet-troutdale_12132.html
Oreo Vapormax http://www.nike-trainersuk.co.uk/oreo-vapormax_6369.html
Adidas 2019 Running Shoes http://www.yeezytrainers.org.uk/orange-adidas_6819.html
Adidas Roland Garros http://www.yeezy-adidas.us/adidas-roland-garros_8017.html
Nike Dunk Sb Mid http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-dunk-sb-mid_4447.html
Nike Air Force 1 Mens Grey http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-force-1-mens-grey_7853.html
Nike Air Max Griffey Fury http://www.nikeairmax2019.us/nike-air-max-griffey-fury_5358.html
Off White Air Max 1 http://www.offwhiteshoesclothing.us/off-white-air-max-1_3146.html
Back To The Future Nike Sneakers http://www.nikeairmaxshoes.us/back-to-the-future-nike-sneakers_7126.html
Adidas Yeezy 750 http://www.yeezy-adidas.us/adidas-yeezy-750_11558.html
Adidas Neo Toddler http://www.yeezy-adidas.us/adidas-neo-toddler_10878.html
Nike Shoes Vapormax http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-shoes-vapormax_5092.html
Yeezy 2019 Shoes http://www.yeezyadidas-shoes.us/yeezy-2019-shoes_2594.html
Adidas Cricket Bats http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-cricket-bats_5045.html
Birkenstock Waterproof Sandals http://www.birkenstock-uk.org.uk/birkenstock-waterproof-sandals_2313.html
Red And Blue Nikes http://www.nikeairmax2019.us/red-and-blue-nikes_3658.html
Adidas Samba Colors http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-samba-colors_4420.html
Nike Flyknit Pink http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-flyknit-pink_5156.html
Swift Adidas http://www.yeezy-adidas.us/swift-adidas_9080.html
Asics Gel Quantum Men http://www.asicstrainers.us/asics-gel-quantum-men_4103.html
Where To Buy Jordans http://www.jordanretro11shoes.us/where-to-buy-jordans_3698.html
Adidas Superstar Mens http://www.yeezy-adidas.us/adidas-superstar-mens_9564.html
Raf Simons Stan Smith http://www.yeezytrainers.org.uk/raf-simons-stan-smith_3468.html
Air Max 97 Off White Black http://www.nikeairmax2019.us/air-max-97-off-white-black_3815.html
Grey Asics Mens http://www.asicstrainers.us/grey-asics-mens_3893.html
Nike Free Rn 2019 Junior http://www.nikeairmax2019.us/nike-free-rn-2019-junior_5049.html
Air Max Guile http://www.nikeairmaxshoes.us/air-max-guile_4160.html
Black And Grey Adidas Shoes http://www.yeezyadidas-shoes.us/black-and-grey-adidas-shoes_4305.html
Adidas Pci 789002 http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-pci-789002_5007.html
Nike Air Relentless http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-relentless_6712.html
Air Max Invigor http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-max-invigor_4322.html
Adidas Boost Sneakers http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-boost-sneakers_4507.html
Nike Air Max Black On Black http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-black-on-black_8720.html
Adidas Wide Sneakers http://www.yeezy-adidas.us/adidas-wide-sneakers_12122.html
New Human Race Nmd http://www.yeezyadidas-shoes.us/new-human-race-nmd_3768.html
Huarache Se http://www.nikeairmax2019.us/huarache-se_3512.html
Adidas Cloudfoam Junior http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-cloudfoam-junior_6069.html
Blue Balenciaga Runners http://www.balenciagashoessneakers.us/blue-balenciaga-runners_2405.html
Real Nmds http://www.yeezyadidas-shoes.us/real-nmds_3727.html
New Lebron 15 http://www.nikeairmax2019.us/new-lebron-15_6191.html
Yeezy 2019 Collection http://www.yeezytrainers.org.uk/yeezy-2019-collection_2738.html
All Red Adidas Women http://www.yeezy-adidas.us/all-red-adidas-women_10220.html
Asics Gt 2000 5 Trail http://www.asicstrainers.us/asics-gt-2000-5-trail_3526.html
Nike Free Rn Distance 2 Womens http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-free-rn-distance-2-womens_7035.html
Adidas Sole http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-sole_3882.html
Air Max Plus Gray http://www.nikeairmax2019.us/air-max-plus-gray_4222.html
Adidas Glitter Trainers http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-energy-boost-womens_7530.html
Nike Womens Free Rn 2019 Running Shoes http://www.nikeairmax2019.us/nike-womens-free-rn-2019-running-shoes_5822.html
Air Max 270 Jd http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-max-270-jd_6466.html
Pandora Emoji Charms http://www.pandorajewelryrings.us/pandora-emoji-charms_3058.html
Jordan Sneakers http://www.jordanretro11shoes.us/jordan-sneakers_3430.html
Nike Air Dunk http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-dunk_2953.html
Boys Adidas Flip Flops http://www.yeezy-adidas.us/boys-adidas-flip-flops_10505.html
Roshe 2 All Black http://www.nikeairmaxshoes.us/roshe-2-all-black_2851.html
Adidas Torsion Sneakers http://www.yeezy-adidas.us/adidas-torsion-sneakers_8928.html
Adidas Suede http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-suede_4585.html
Lebron James 8 http://www.nikeairmaxshoes.us/lebron-james-8_5054.html
Nike Acg Sneakers http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-acg-sneakers_4607.html
Nike Air Max 90 Womens White http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-90-womens-white_4323.html
Air Max 2019 Mens http://www.nikeairmax2019.us/air-max-2019-mens_2526.html
Nike Swift Run http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-swift-run_3546.html
Off White X Air Vapormax http://www.nikeairmaxshoes.us/off-white-x-air-vapormax_3939.html
Vapormax 2 Black http://www.nike-trainersuk.co.uk/vapormax-2-black_6083.html
Adidas Super Boost http://www.yeezy-adidas.us/adidas-super-boost_10128.html
Nmd With Shorts http://www.yeezyadidas-shoes.us/nmd-with-shorts_3715.html
Turtle Dove V2 http://www.yeezyadidas-shoes.us/turtle-dove-v2_5632.html
Expensive Yeezys http://www.yeezytrainers.org.uk/expensive-yeezys_2150.html
Nike Cowboys http://www.nikeairmax2019.us/nike-cowboys_7047.html
Air Zoom Generation http://www.nikeairmax2019.us/air-zoom-generation_6964.html
Red And Black Nike Basketball Shoes http://www.nike-trainersuk.co.uk/red-and-black-nike-basketball-shoes_8325.html
Nearest Adidas Outlet http://www.yeezy-adidas.us/nearest-adidas-outlet_10207.html
Nike Air Max 1 Toddler http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-air-max-1-toddler_7355.html
Black And White Adidas Shoes Womens http://www.yeezy-adidas.us/black-and-white-adidas-shoes-womens_10847.html

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.