hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

18. 11. 2019 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Spomienka na budúcnosť

Za Matku Zem

Zástupcovia desiatok krajín z celého sveta sa stretli v Kyjeve na konferencii „Černobyľ + 20: Spomienka na budúcnosť“. Konferencia sa konala od 23. do 25. apríla 2006. Medzi účastníkmi boli zástupcovia z mimovládnych organizácií, think tank organizácií, vedci, politici a bežní ľudia z Ukrajiny a okolitých krajín. Slovenským partnerom konferencie bolo občianske združenie Za Matku Zem.

(26. 04. 2006)



Linka na dnes



Priatelia Zeme - CEPA

Zo slovenských MVO asi najnadupanejší odporcovia dnešnej podoby globalizácie i domácej „transformácie". Rozbory CEPA týkajúce sa zahraničných investícií u nás, privatizácie vodární či dopadu činnosti MMF a Svetovej banky nemajú chybu ani konkurenciu. Čítajte, šírte a podporujte.


Komentáre
k článku: Plánujeme pokojný protest
(zo dňa 28.05.2004, autor článku: Stop natizmu!)

Komentár zo dňa: 24.08.2019 11:27:11
Autor: (@)
Titulok:
Toms Boots http://www.toms-shoes.us/
Cartier Ring http://www.cartier.us.org/
Fjallraven Kanken Sale http://www.fjallraven.org.uk/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstockoutlet.us/
Golden Goose Sneakers Sale http://www.goldengooses.us.org/
Longchamp http://www.longchampbackpack.us/
Coach Purses http://www.coachbags.co.uk/
Converse High Tops http://www.converses.us/
Asics Canada http://www.asicscanada.ca/
Mulberry Purse http://www.mulberryhandbags.us/
Yeezy Shoes http://www.yeezyboost350v2.us.com/
Supreme Hoodie http://www.supremeshirt.us/
Coach Bags http://www.coachbags.ca/
Pandora http://www.pandorajewelrystore.us/
Mizuno http://www.mizunoshoes.org/
Salomon Running Shoes http://www.salomons.us/
Giuseppe Zanotti Shoes http://www.giuseppeshoes.us/
A Bathing Ape http://www.bape.org.uk/
Karen Millen http://www.karen-millen.co.uk/
Supreme Shirt http://www.supremehoodie.co.uk/
Yeezy http://www.yeezy-supply.us/
Nike Shoes http://www.nikeshoxwomen.us/
Supreme Shoes http://www.supremes.us.org/
Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlauren-polo.us/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallraven-kanken.us.org/
Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.ca/
Birkenstock Sale http://www.birkenstockuk.org.uk/
Ralph Lauren Outlet http://www.polo-ralphlauren.ca/
Fila Canada http://www.filacanada.ca/
Giuseppe Shoes http://www.giuseppeshoes.us.org/
Salomon Boots http://www.salomon-boots.us/
Giuseppe http://www.giuseppezanotti.org.uk/
Bape Shirt http://www.bapehoodie.co.uk/
Fila Shoes http://www.fila.in.net/
Salomon Running Shoes http://www.salomon.in.net/
Longchamp Tote http://www.longchampbags-outlet.us/
Five Finger Shoes http://www.vibram.us.org/
Hydro Flask 40 OZ http://www.hydro-flask.us/
Jimmy Choo Sandals http://www.jimmychooheels.us/
Clarks http://www.clarksshoes.org.uk/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstockcanadasandals.ca/
Christian Louboutin http://www.redbottomsshoes.us/
Asics Running Shoes http://www.asicsoutlet.us/
Bottega Veneta Handbags http://www.bottegavenetas.us/
Converse All Star http://www.converse-uk.co.uk/
Louboutin Heels http://www.louboutintrainers.co.uk/
Pandora Canada http://www.pandoracanadarings.ca/
New Balance 574 http://www.newbalanceshoes.us/
KD 11 http://www.kd-11.us.org/
Balenciaga Runners http://www.balenciagatrainers.co.uk/
Champion Sweatshirt http://www.championsweatshirt.us.com/
North Face Jacket http://www.northfacejacket.us.org/
Yeezy Boost http://www.yeezytrainers.co.uk/
Vans Trainers http://www.vansoldskool.org.uk/
Nike Lebron http://www.lebron16.ca/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallraven.in.net/
Asics Kayano http://www.asicsrunningshoes.us/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallravenkanken.us.com/
Nike Outlet http://www.nikeairmaxoutlet.us/
Fitflop Sandals http://www.fitflopshoes.us/
Golden Goose Sneakers Sale http://www.goldengoosesneakers.ca/
hampion Clothing http://www.championhoodie.co.uk/
Champion Sweater http://www.champion-canada.ca/
Skechers Outlet http://www.skechersoutlet.us/
Air Max 270 http://www.airmax-270.co.uk/
Adidas Outlet http://www.adidas-outlet.ca/
Swarovski Bracelet http://www.swarovskijewelry.us/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstock-canada.ca/
Air Jordan http://www.jordanshoesoutlet.us/
Bape Shirt http://www.bape-hoodie.us/
ED Hardy Clothing http://www.edhardyclothing.us/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstock-sale.us/
Golden Goose Sneakers http://www.goldengoose-shoes.us/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallraven.us.com/
Balenciaga Canada http://www.balenciagashoes.ca/
Supreme http://www.supreme-canada.ca/
Suicoke Moto http://www.suicoke.us/
Ecco Golf Shoes http://www.eccoshoessandals.us/
Kate Spade http://www.katespade-purses.us.com/
Goyard Bags http://www.goyard-bags.us/
Red Bottom Shoes http://www.redbottomlouboutinshoes.us/
Yeezy Boost 350 http://www.yeezy-boost.co.uk/
NMD http://www.adidasnmdwomens.us/
Kyrie Irving Shoes http://www.kyrie5-shoes.us/
Aike Air Max 270 http://www.nikeairmax720.us/
Salvatore Ferragamo http://www.ferragamocanada.ca/
Coach Bags http://www.coachbags.us/
Pandora Rings http://www.pandoracanada.ca/
Fjallraven http://www.fjallraven-canada.ca/
Red Bottoms http://www.louboutinredbottoms.us/
Bvlgari Necklace http://www.bvlgaris.us/
Red Bottoms http://www.louboutinredbottomshoes.us/
Pandora http://www.pandora.in.net/
Pandora Canada http://www.pandoracanadas.ca/
Longchamp Bags http://www.longchamp-canada.ca/
Michael Kors Purse http://www.michaelkors-bags.us/
Karen Millen Dresses http://www.karen-millen.us/
Balenciaga Shoes http://www.balenciagas.us/
Pandora Rings http://www.pandoraus.us/
Nike Store http://www.nikecanadashoes.ca/
Steph Curry Shoes http://www.curry5shoes.us.org/
Ultra Boost Uncaged http://www.adidasultraboost.us.com/
Nike Air Max 2019 http://www.airmax2019.us/
Fred Perry Polo http://www.fredperry.us.org/
Nike Kyrie http://www.kyrie5shoes.us/
Mont Blanc http://www.mont-blancpens.us/
Vibram Shoes http://www.vibram-fivefingers.us/
Jordan 11 Space Jam http://www.jordan11.org.uk/
Pandora http://www.pandoras.us/
Off White Sneakers http://www.offwhites.us/
Vans Old Skool http://www.vansslipon.us/
Balenciaga http://www.balenciagasneakers.us/
Fjallraven Bags http://www.fjallraven.us.org/
Michael Kors http://www.michaelkorspurse.us/
Coach Bags http://www.coach-bags.us/
Hydro Flask http://www.hydroflask.us.org/
Off White Shoes http://www.off-white.us.org/
Pandora Charms http://www.pandorarings.us/
Skechers Shoes http://www.skechersshoes-outlet.us/
Balenciagas http://www.balenciaga-sneakers.us.org/
Coach Handbags http://www.coachbagsoutlet.us/
Jordan Retro 11 http://www.jordan-11.us/
Off White http://www.offwhitecanada.ca/
Adidas http://www.adidascanadashoes.ca/
Nike Shoes http://www.nikeairmaxca.ca/
Pandora Rings http://www.pandoraofficialsite.us/
CK Underwear http://www.calvinklein.org.uk/
Jimmy Choo http://www.jimmy-chooshoes.us/
Kate Spade Canada http://www.katespadebags.ca/
Harden Vol 2 http://www.hardenvol3.us/
Bape Clothing http://www.bapeshirt.us/
Ferragamo http://www.ferragamo.in.net/
Fitflop UK http://www.fitflop.org.uk/
Fila Sneakers http://www.filashoes.co.uk/
MCM Bags http://www.mcmbags.us/
Lebron 16 Shoes http://www.lebron-16.us.org/
Birkenstock Sale http://www.birkenstock-sandals.co.uk/
KD Shoes http://www.kd11.ca/
Nike Air Max http://www.airmax-720.us/
Vans Old Skool Canada http://www.vanscanada.ca/
Ralph Lauren USA http://www.ralphlaurenusa.us/
Converse High Tops http://www.conversecanada.ca/
Red Bottoms http://www.redbottoms.us.com/
Champion Sweatshirt http://www.championhoodie.us.com/
Curry 5 Shoes http://www.curry5.ca/
Air Max 97 http://www.airmax-2019.us/
Puma Shoes http://www.pumacanada.ca/
Vans Slip On http://www.vansshoesoutlet.us/
Birkenstock Sale http://www.birkenstocksandalssale.us/
New Jordans http://www.jordanshoes.ca/
Bape http://www.bapecanada.ca/
Supreme http://www.supremeclothings.us.com/
Nike Air More Uptempo http://www.nikeuptempo.us/
Kate Spade Outlet http://www.katespadecanada.ca/
Air Max 90 http://www.nikeairmax-uk.co.uk/
Ralph Lauren http://www.ralph-laurencanada.ca/
Adidas Superstar http://www.adidas-trainersuk.org.uk/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutin-shoes.us/
Golden Goose Trainers http://www.goldengoosesneakers.co.uk/
Karen Millen UK http://www.karenmillendresses.co.uk/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutinredbottoms.us/
Fitflop Sale http://www.fitflopsandals.us/
Burberry UK http://www.burberrybagsuk.co.uk/
Goyard Wallet http://www.goyardcanada.ca/
Adidas Stan Smith http://www.adidasboost.us/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.