hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

21. 10. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Masové protesty proti zasadaniu WTO v Hongkongu

Andrej Devečka

13. decembra 2005 bola otvorená 6. Ministerská konferencia Svetovej obchodnej organizácie (WTO) v Hongkongu. Jej cieľom je urobiť ďalšie rozhodujúce kroky k uzavretiu kola obchodných rokovaní, ktoré boli začaté v roku 2001 v Katare. Hlavným cieľom je ďalšia liberalizácia svetového obchodu. Podľa mnohých mimovládnych organizácií došlo v priebehu rokovaní WTO k ďalšej marginalizácií najmenej rozvinutých krajín a poklesu ich podielu na svetovom obchode.

(20. 12. 2005)



Linka na dnes



Allin Cottrell

Profesor Allin Cottrell je šéfom Ekonomickej fakulty americkej Wake Forest University. Je jedným z mála ekonómov, ktorí sa vážne zaoberajú rozpracovávaním marxovskej tradície v modernom svete. Pozor, je to seriózny výskum, nemá nič spoločné s niekdajším „vedeckým komunizmom" reálnosocialistických scholastikov. Spolu s W. Paulom Cockshottom napísal knihu Towards a New Socialism, v ktorej predstavujú nesovietsky model kybernetickej post-kapitalistickej ekonomiky.


Komentáre
k článku: Zelení v Itálii
(zo dňa 03.05.2004, autor článku: Ivana Mazourová)

Komentár zo dňa: 16.05.2020 07:42:26
Autor: (@)
Titulok:
Adidas Ultra Boost http://www.adidasultraboost.us/
Bose Wireless Headphones http://www.bosespeakers.co.uk/
Ferragamo Shoes http://www.ferragamoshoessale.us/
Vibram Boots http://www.vibrams.us/
Red Bottoms http://www.christianlouboutinboots.us/
Adidas Tracksuit http://www.adidasclothing.us.org/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstockcanada.ca/
Merrell Shoes http://www.merrell.us.org/
Vans Old Skool http://www.vansoldskool.us.org/
Supreme Clothing http://www.supreme-hoodie.us.org/
Skechers Boots http://www.skechersbootsoutlet.us/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.adidas-yeezy.us.org/
Kate Spade Tote http://www.katespadepurse.us/
Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.us.org/
Ecco http://www.ecco.us.org/
Adidas Stan Smith http://www.adidasshoes.ca/
Ecco Shoes http://www.eccoboots.ca/
Pandora Jewelry http://www.pandorajewelrywebsite.us/
Bape http://www.bapecanada.ca/
Vans Canada http://www.vanscanada.ca/
Adidas Canada http://www.adidasshoesoutlet.ca/
Le Coq Sportif Tennis Shoes http://www.lecoq-sportif.us/
Valentino Sandals http://www.valentinocanada.ca/
Salomon http://www.salomon-shoes.ca/
Vibram Five Fingers http://www.vibramfivefingershoes.us/
Mcm Backpack http://www.mcmhandbags.us.com/
Zanotti Shoes http://www.giuseppezanotti.ca/
Polo Ralph Lauren http://www.ralphlaurendresses.us.com/
Off White Shirt http://www.offwhitehoodie.us.org/
Kyrie 4 http://www.kyrie6.us.org/
Pandora Charms http://www.pandorajewelrywebsite.us/
Toms Boots http://www.toms-boots.us/
Balenciaga http://www.balenciagasneakers.us.org/
Fila Dress http://www.filatrainers.co.uk/
Adidas Canada http://www.adidasshoesoutlet.ca/
Burberry http://www.burberryscarf.us/
Vibram 5 Fingers http://www.vibram-shoes.us.org/
Golden Goose Sneakers Sale http://www.goldengoosesneakerssale.us.org/
Adidas Ultra Boost http://www.adidasultraboost.ca/
Vans Old School http://www.vansslipon.us.com/
Hydro Flask 40 Oz http://www.hydroflask.us/
Jordan Retro http://www.jordan11shoes.ca/
Golden Goose Shoes http://www.goldengoosesneakerscanada.ca/
Coach Crossbody Bags http://www.coachbagsoutlet.co.uk/
Jordan 11 http://www.jordanshoes.ca/
Off White Clothing http://www.offwhiteshoes.ca/
Fila Boots http://www.filashoesoutlet.us.com/
Coach Purses http://www.coachhandbags.us/
Vibram Five Finger Shoes http://www.vibramfivefingershoes.us/
Ecco Mens Shoes http://www.eccoshoessale.us/
Pandora Rings http://www.pandoracom.us.com/
Brooks Running Shoes http://www.brooks-shoes.us.com/
Jimmy Choo Shoes http://www.jimmychoo.us.org/
Skechers http://www.skechersshoescanada.ca/
Pandora Jewelry http://www.pandora-rings.ca/
Pandora Jewelry http://www.pandorashop.us/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallravenkankenbackpack.org.uk/
Pandora Charms http://www.jewelry-pandora.us.com/
Woolrich Coat http://www.woolrichjackets.us/
Supreme Hoodie http://www.supremetshirt.us/
Salomon Hiking Boots http://www.salomons.co.uk/
Ecco Shoes http://www.ecco-boots.ca/
Birkenstock Canada http://www.birkenstockcanada.ca/
Fila Shirt http://www.filadisruptor3.us/
Hogan Sneakers http://www.hoganshoes.ca/
Off White Shoes http://www.offwhitehoodie.us.org/
Stephen Curry Shoes http://www.curry7.us.com/
Nike Air Max http://www.nikeshoescanada.ca/
Adidas Yeezy http://www.adidas-shoes.us.org/
Fjallraven Kanken Canada http://www.fjallraven-canada.ca/
Champion Clothing http://www.champion.us.org/
Juicy Couture Handbags http://www.juicycouturetracksuit.us.com/
Champion Shirt http://www.championshirt.us/
Brooks Running Shoes http://www.brooksshoesoutlet.us/
Reebok Sneakers http://www.reebokshoes.ca/
Christian Louboutin Canada http://www.christian-louboutin.ca/
Salomon Speedcross http://www.salomonboots.us/
Fjallraven http://www.fjallravenkankenbackpack.ca/
Ultra Boost 3.0 http://www.adidasultraboost.us/
Ferragamo Shoes http://www.ferragamo-shoes.co.uk/
Ed Hardy Clothing http://www.edhardyshirt.us/
North Face Coats http://www.thenorthface.us.org/
Supreme Sweatshirt http://www.supreme-hoodie.us.org/
Coach Bags http://www.coachhandbags.us.com/
Jordan Retro http://www.jordanretro11spacejam.us/
Kate Spade Outlet http://www.katespadebags.ca/
Bose Speakers http://www.bosewirelessheadphones.us.com/
Bose Headphones http://www.bosespeakers.co.uk/
Christian Louboutin http://www.redbottoms.ca/
Hugo Boss Suits http://www.hugo-boss.us.org/
Birkenstock http://www.birkenstock-sandals.ca/
Merrell Sandals http://www.merrell.us.org/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstock-canada.ca/
Cartier Ring http://www.cartierring.us/
Fjallraven Canada http://www.fjallraven-kanken.ca/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinboots.us/
Hydro Flask Sale http://www.hydro-flask.us.org/
Armani Sunglasses http://www.armanishoes.us/
Christian Louboutin Canada http://www.redbottomshoes.ca/
Adidas Shoes Women http://www.adidas-shoes.ca/
Goyard http://www.goyardbags.ca/
Ed Hardy Purses http://www.ed-hardy.us/
Prada Handbags http://www.pradabags.ca/
Karen Millen http://www.karen-millen.us.org/
Pandora Rings http://www.pandoracharmsofficial.us/
Supreme http://www.supreme-hoodie.ca/
Steve Madden http://www.stevemadden-boots.us/
Champion Sweatshirt http://www.championclothing.org.uk/
Giuseppe Zanotti Heels http://www.giuseppezanotti.us.org/
Fitflop http://www.fitflopshoessale.us/
Golden Goose Shoes http://www.goldengoosesneakersoutlet.us/
Fendi Shirt http://www.fendiclothing.us/
Fit Flops http://www.fitflop.us.org/
Adidas Ultra Boost http://www.ultraboost.ca/
Vibram Boots http://www.vibramshoes.us.org/
Yeezy http://www.yeezyadidascanada.ca/
Polo Ralph Lauren http://www.ralphlaurendresses.us.org/
Supreme Canada http://www.supremehoodie.ca/
Bape Shorts http://www.bapehoodieonline.us/
Louboutin http://www.christianlouboutinshoes.ca/
Michael Kors Canada http://www.michaelkorscanadaoutlet.ca/
Ecco Outlet http://www.ecco.us.org/
Uggs For Women http://www.uggs-forwomen.us/
Ecco Shoes http://www.eccoboots.us/
Fjallraven Backpack http://www.fjallraven-kanken.us/
Mont Blanc Refills http://www.montblancs.ca/
Louboutin Shoes http://www.louboutin-shoes.us/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutin.us.org/
Asics Canada http://www.asics-shoes.ca/
Yeezy Supply http://www.yeezyonline.us/
Brooks Womens Shoes http://www.brooksrunningshoes.us/
Asics Shoes http://www.asicsshoes.ca/
Off White Shoes http://www.offwhite-hoodie.ca/
Louboutin Shoes http://www.louboutinredbottomsshoes.us/
Puma http://www.puma-shoes.us/
Geox http://www.geoxshoes.us/
Brooks Shoes http://www.brooksrunningshoes.us.com/
Beats http://www.beatsheadphones.ca/
Bape Shirt http://www.bape-shirt.us/
Supreme Sweatshirt http://www.supremeshirt.us.org/
Adidas Superstar Womens http://www.adidassuperstar.us/
Fila Hoodie http://www.filashoes.ca/
Ferragamo Shoes http://www.ferragamoshoessale.us/
Prada Shoes http://www.prada.us.com/
Uggs For Men http://www.uggsbootsforwomen.us.com/
Karen Millen Uk http://www.karenmillendressesuk.co.uk/
Coach http://www.coachbagscanada.ca/
Juicy Couture Uk http://www.juicycouture.org.uk/
Golden Goose Sale http://www.golden-goose.ca/
Goyard Card Case http://www.goyardbags.us.org/
Powerbeats 3 http://www.wirelessbeats.us.com/
Yeezy http://www.adidasyeezy.us.org/
Kate Spade Bags http://www.katespadepurse.us/
Off White Shoes http://www.offwhitetshirt.us/
Golden Goose Sneakers http://www.goldengoose-sneakers.ca/
Bose Bluetooth Speaker http://www.bosespeakers.ca/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.