hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

21. 10. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Kto podporuje uzbeckého kata

Craig Murray

Telá stoviek demonštrantov za demokraciu v Uzbekistane ešte ani poriadne nevychladli, a Biely dom už hľadá spôsoby, ako znížiť ich dôležitosť. Hovorca Bieleho domu Scott McClellan uviedol, že medzi zastrelenými v meste Andižan boli „islamskí teroristi“, stavajúci sa na ozbrojený odpor. Ako tvrdí McClellan, mali sa pokúšať dosiahnuť demokratickú vládu „pokojnými prostriedkami, nie prostredníctvom násilia“.

(18. 05. 2005)



Linka na dnes



Vysokoškoláci.sk

Stránka slovenského študentského hnutia. Informácie o pokusoch ministra Martina Fronca deformovať slovenské školstvo, argumenty proti zavedeniu školného, články z tlače, diskusia o pripravovaných akciách atď. Vrelo odporúčané.


Komentáre
k článku: Zelení v Itálii
(zo dňa 03.05.2004, autor článku: Ivana Mazourová)

Komentár zo dňa: 18.03.2020 11:25:58
Autor: (@)
Titulok:
Skechers Canada http://www.skechersshoescanada.ca/
Bape Shirt http://www.bapehoodieonline.us/
Cheap NFL Jerseys http://www.nfljerseysshop.us.org/
Fitflop Shoes http://www.fitflopshoes.org.uk/
Mizuno Volleyball Shoes http://www.mizunooutlet.us/
Skechers Go Walk http://www.skechersbootsoutlet.us/
Raptors Jerseys http://www.raptorsjersey.ca/
Yeezy http://www.adidasyeezy.us.org/
Supreme Shirt http://www.supremeshirt.us.org/
Ecco Shoes http://www.eccosandals.us.com/
Kate Spade Outlet http://www.kate-spadebags.us/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezyadidas.us.org/
Suicoke Sale http://www.suicoke.us.org/
Vibram Five Finger Shoes http://www.vibram-shoes.us/
Christian Louboutin Shoes http://www.redbottoms-louboutin.us/
Burberry Scarf http://www.burberryshirt.org.uk/
Ed Hardy http://www.edhardy-clothing.us/
Wholesale NHL Jerseys http://www.nhljerseysshop.us.org/
Kate Spade Outlet http://www.katespadecanada.ca/
Official NBA Jersey http://www.nbajerseysstore.ca/
Pandora Rings http://www.pandora-rings.ca/
Goyard Tote http://www.goyardbags.us.org/
Salvatore Ferragamo Shoes http://www.salvatoreferragamoshoes.us/
Juicy Couture Bags http://www.juicycouture-tracksuit.us/
Ecco http://www.ecco-boots.ca/
Coach Crossbody Bags http://www.coachbagsoutlet.co.uk/
Jordan 11 http://www.jordanbasketballshoes.us/
Fendi Belt http://www.fendiclothing.us/
Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigerjacket.us/
Vibram Five Finger Shoes http://www.vibramfivefingershoes.us/
Asics Gel Kayano http://www.asicswrestlingshoes.us/
Fred Perry T Shirt http://www.fredperryshirt.us/
Bape Hoodie http://www.bapehoodie.us.org/
NFL Jerseys http://www.nfljerseyswholesale.us.org/
Jordan Shoes http://www.jordan11shoes.us/
Christian Louboutin Shoes http://www.louboutinshoes.us.org/
Champion Shirt http://www.championshirt.us/
Vans Old School http://www.vansslipon.us.com/
Kate Spade Bags http://www.katespadehandbags.ca/
Vans http://www.vanscanada.ca/
Fila Shoes http://www.filadisruptor3.us/
NFL Jerseys http://www.nfljerseysforsale.us.org/
Louboutin http://www.christianlouboutinshoes.ca/
Brooks Beast http://www.brooksshoesoutlet.us/
Nike Air Max 90 http://www.nike-shoes.us/
Vibram 5 Fingers http://www.vibrams.us/
Asics Running Shoes http://www.asicsrunningshoes.org.uk/
Ralph Lauren Polo Shirts http://www.ralphlaurendresses.us.org/
Vibram Five Finger Shoes http://www.vibram-shoes.us.com/
Saucony Jazz http://www.sauconys.us/
Nike Running Shoes http://www.airmaxshoes.us/
Jordan 11 Space Jam http://www.jordanretro11spacejam.us/
Toms Slippers http://www.toms-boots.us/
Miumiu http://www.miumius.us/
Yeezy Shoes http://www.yeezyboost350-v2.us/
Zanotti http://www.giuseppe-zanotti.ca/
Valentino Shoes http://www.valentinocanada.ca/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezy750.us/
Goyard http://www.goyardbags.ca/
Jordan 11 http://www.newjordansshoes.us/
Goyard Wallet http://www.goyardwallet.us/
Official NBA Jersey http://www.nbajerseysshop.us.org/
Fenty Puma Slides http://www.puma-shoes.us/
Red Bottom Shoes http://www.louboutin-redbottoms.us/
Karen Millen Dresses http://www.karen-millen.us.org/
Hydro Flask Sale http://www.hydroflasks.us.com/
Ralph Lauren http://www.ralphlaurenshirt.co.uk/
Fila Sneakers http://www.filashoes.ca/
Salomon Hiking Boots http://www.salomonboots.us/
Christian Louboutin Heels http://www.christianlouboutin.us.org/
Ultra Boost 3.0 http://www.adidasultraboost.us/
Off White Clothing http://www.offwhitetshirt.us/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutinboots.us/
NFL Jerseys http://www.officialnflshop.us.org/
NBA Jerseys http://www.nbajerseysstorecanada.ca/
Coach Handbags http://www.coachhandbags.us/
Adidas Shoes Women http://www.adidas-shoes.ca/
Cartier Jewelry http://www.cartierring.us/
Yeezy Shoes http://www.yeezyonline.us/
Jordan Shoes http://www.jordan-11.ca/
Fjallraven Canada http://www.fjallraven-kanken.ca/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoesoutlet.us/
Cheap NFL Jerseys http://www.nfljerseysstore.us.org/
Steve Madden Shoes http://www.stevemadden.us.com/
Hydro Flask 32 Oz http://www.hydroflask.us/
Wholesale NHL Jerseys http://www.nhljerseys.ca/
Fila Shoes http://www.filatrainers.org.uk/
Official MLB Jersey http://www.mlbjerseysstore.us.com/
Salomon Boots http://www.salomon-shoes.ca/
Golden Goose http://www.goldengoosesneakerscanada.ca/
NBA Shop http://www.basketballjerseys.us.org/
Mizuno Shoes http://www.mizunoshoesoutlet.us/
Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-choo.us.com/
Fjallraven Kanken http://www.fjallravenkankenbackpack.ca/
Official NFL Jersey http://www.nfljerseysshop.ca/
Adidas Yeezy http://www.yeezyadidascanada.ca/
Kids Birkenstocks http://www.birkenstockcanada.ca/
Official MLB Jersey http://www.mlbjerseysshop.us.org/
Bape Hoodie http://www.bape-shirt.us/
Salvatore Ferragamo Shoes http://www.salvatoreferragamoshoesoutlet.us/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutintrainers.co.uk/
Adidas Yeezy http://www.adidasshoes.us.com/
NHL Shop http://www.nhljerseyswholesale.us.org/
Juicy Couture http://www.juicycouture.org.uk/
Jimmy Choo Sandals http://www.jimmychoo-heels.us/
Wholesale NFL Jerseys http://www.nfljerseyscheap.us.org/
Birkenstock Uk http://www.birkenstocksandalssale.co.uk/
Bape Shirt http://www.bapeshirt.us.org/
Ecco Boots http://www.eccosneakers.us/
Suicoke Sandals http://www.suicoke.co.uk/
Jordan 33 http://www.jordan-11.us.org/
Steve Madden Slip Ons http://www.stevemadden.us.org/
Fitflop Boots http://www.fitflopshoessale.us/
Woolrich Coat http://www.woolrichjackets.us/
Asics Outlet http://www.asicsrunningshoesoutlet.us/
Yeezy Boost http://www.yeezy350.us/
Bottega Veneta Bags http://www.bottegaveneta-bags.us/
Vibram Five Fingers http://www.vibram-shoes.us.org/
Ecco Shoes Outlet http://www.eccoboots.us/
Birkenstock Sale http://www.birkenstocksandals.us.org/
Miu Miu Shoulder Bags http://www.miumiuhandbags.us/
Red Bottom Shoes http://www.louboutin-shoes.us/
Under Armour Outlet http://www.underarmour.us.org/
Fila Trainers http://www.filatrainers.co.uk/
Coach Backpack http://www.coachhandbagsoutlet.us/
Supreme http://www.supremetshirt.us/
Ed Hardy Shirt http://www.edhardyshirt.us/
Brooks Shoes http://www.brooksrunningshoes.us/
MLB Jerseys http://www.mlb-shop.us.com/
Asics Trainers http://www.asics-trainers.org.uk/
Brooks Shoes http://www.brooks-shoes.us.com/
Stussy http://www.stussy.us.org/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinoutletshoes.us/
Adidas Stan Smith http://www.adidassuperstar.us/
Burberry http://www.burberryshirt.us/
Fjallraven http://www.fjallraven-kanken.us/
NBA Jerseys http://www.nbajerseysstore.us.org/
Suicoke Moto http://www.suicokes.us/
Mont Blanc http://www.montblancs.co.uk/
Wholesale NBA Jerseys http://www.nbabasketballjerseys.us.com/
Ecco Mens Shoes http://www.eccoshoessale.us/
Kate Spade Purses http://www.katespadepurse.us/
NHL Shop http://www.nhl-jerseys.us.org/
Burberry http://www.burberryscarf.us/
Yeezy 950 http://www.yeezy950.us/
Golden Goose Sale http://www.goldengoosesneakersoutlet.us/
Wireless Beats http://www.wirelessbeats.us.com/
Champion Clothing http://www.championclothing.org.uk/
Fjallraven Bags http://www.fjallravenkankenbackpack.org.uk/
Kate Spade Backpack http://www.katespade-bags.co.uk/
MLB Shop http://www.mlb-jerseys.us.org/
MLB Shop http://www.mlbjerseysstore.ca/
Juicy Couture Tracksuit http://www.juicycouturesweatsuit.us/
Red Bottoms http://www.christianlouboutin.us.com/
Brooks http://www.brooksrunningshoes.us.org/
Champion T Shirt http://www.championhoodie.us.org/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.