hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

18. 11. 2019 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuBoj proti extrémizmu nesmie byť bojom proti slobode a demokracii

Greenpeace

Organizácia Greenpeace nemá žiadne informácie o tom, že by na území Slovenskej republiky boli etablované legálne, či ilegálne pôsobiace bunky v zahraničí známych ekoteroristických a na ochranu životného prostredia orientovaných extrémistických skupín. Toto tvrdenie podporuje aj fakt, že za posledné obdobie na Slovensku nedošlo k akciám, ktoré by vykazovali typické znaky akcií tohto typu extrémistov a nedošlo ani k akciám, ku ktorým by sa takéto skupiny prihlásili.

(17. 01. 2006)Linka na dnesInternational Solidarity Movement (ISM)

Mladí i starší ľudia z celého sveta, ktorí sa po vypuknutí druhej intifády začali vydávať na palestínske územia, aby tam v praxi prejavili svoju solidaritu s okupovaným národom. „Internacionáli" pomáhajú chrániť domovy či polia miestnych obyvateľov pred buldozérmi izraelskej armády, sprevádzajú sanitky a vôbec sa snažia účinkovať ako ľudské štíty. Ozajstní hrdinovia našich čias - i keď pravda nezabúdajme, že riskujú veľmi málo v porovnaní s Palestínčanmi samotnými. Napriek tomu však už dvaja z dobrovoľníkov - Američanka Rachel Corrieová a Angličan Tom Hurndall, obaja študenti - za svoju statočnosť zaplatili najvyššiu cenu.


Komentáre
k článku: Táto vojna proti
terorizmu je podvod
(zo dňa 11.09.2003, autor článku: Michael Meacher)

Komentár zo dňa: 08.01.2007 13:35:27
Autor: usapodvod (11.september2001podvod@post.sk)
Titulok: Pravda, ktorá bola zamlčaná ???
Kto sa chce dozvedieť pravdu o 11.septembri 2001, o útokoch na WTC, nech trosku poblúdi po nete, alebo navštívi nasledujúce odkazy, na ktorých je jasne popísané čo sa stalo a prečo sa to stalo. Nech si každý súdny človek urobí svoj vlastný názor a nepozerá sa len na to čo nám ponúkajú naše televízie, ktoré tieto nezodpovedané otázky nie sú schopné z neznámych príčin ani len predostrieť. Ak sa vám to bude zdať neuveritelné a chcete aby sa to dozvedelo čo najciac ludí šírte odkazy na tieto stránky po celom internete. Nájdete tu filmy ktoré jasne dokozujú to čo ....... a ďalej už na nasledujúcich odkazoch. Prajem príjemné zobudenie sa do reality. :o) pravda

http://911.yweb.sk
http://chromik.wz.cz/17_utajene_11_zari.html
http://chromik.wz.cz/40_utajene.html

Reakcia na komentár
"Pravda, ktorá bola zamlčaná ???"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.